Viva FM Dinle

Viva FM dinle, İstanbul merkezli olup Türkçe müziği keyfi sloganı ile yayın hizmeti vermektedir. 1999 tarihinde kurulan Viva FM, büyük çoğunlukla pop olmak üzere kaliteli müzik hizmeti sunmaktadır.

Özel radyo istasyonu olan Viva FM, günün her saati müzik paylaşmanın yanı sıra güncel haberler, hava durumu, canlı yayın programları ve dinleyicilere çeşitli hediyeler sunmaktadır. Dinleyicilere değer veren nadir radyo istasyonlarından bir tanesi olan Viva FM radyo dinle, her daim dinleyicilerini şaşırtacak derecede nitelikli hizmet vermektedir. İstek müzikleri de yayınlamanın yanı sıra canlı yayın programlarına özel konuklar getirerek dinleyicilere sunmaktadır. Zaman zaman dinleyicileri canlı yayına bağlayarak istek müzik, konuklara soru cevap şeklinde kısa sohbet etme fırsatı dahi sunmaktadır

Viva FM Dinle

Pop şarkılarını sevenlerin radyosu olan Viva FM canlı dinle, özel programları ile kaliteli canlı yayın hizmeti vermektedir. Eğlenceli sohbetlerin yanı sıra hiçbir zaman sıkılmadan takip edebileceğiniz Viva FM, 7 gün 24 saat kesintisiz müzik keyfi sunmaktadır. En güncel ve en çok dinlenilen şarkıları paylaşan Viva FM, dinleyicileri ile işteyken, yoldayken ve trafikte dahi sohbet edip müzik dinlemelerini sağlamaktadır. Güncel bir şekilde haberleri ve hava durumlarını da öğrenebileceğiniz Viva FM, fantezi müzikler dahi paylaşmaktadır. Viva FM dinlemek için isterseniz resmi internet sitesinden takip edebilirsiniz. İsterseniz de mobil uygulama ya da radyolardan da Viva FM eğlencesini yaşayabilirsiniz.

Viva FM Frekansları

İstanbul merkezli olan Viva FM, İstanbul ve çevresinde 90.0 frekansı ile yayın hizmeti vermektedir. Ankara ve çevresinde ise 93.6 frekansı sunan Viva FM, İzmir ve çevresinde ise 105.5 frekansları ile dinleyicilerine müzik keyfi yaşatmaktadır. Avrupa ve Amerika Holding bünyesinde kurulan Viva FM frekans, dinleyicilerine çeşitli sürprizler de sunarak farkını ortaya koymaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Sonraki konu »

Diğer Haberler

A Spor Radyo Dinle

A Spor TV ile ortak yayın yapan A Spor Radyo dinle, geniş kapsamlı spor haberlerini sunan kaliteli bir canlı radyo ..

S Sport izle

S Sport izle, S Sport HD yayın akışı 2017 tarihinde Saran Holding tarafından Spor Smart kanalını alması ile kurulmuş canlı ve..

Lig Radyo Dinle

Futbolseverlerin sıkça takip ettiği, geniş kapsamlı olup niteliği olan Lig Radyo FM, dinleyicilerine özel lig spor yayını sunmaktadır. Lig Radyo,..

Alem FM Dinle

Alem FM dinle, Cümle Alem Burada sloganı ile 1994 yılının başlarında kurulmuş ulusal canlı yayın veren bir radyo kanalıdır. İstanbul..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, canlı spor dinleme konusunda birçok kişiyi aydınlatırken, her an yanınızda olan bir kanaldır. Kapsamlı olmasının yanı sıra..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, 1998 tarihinde kurulmuş eski, tecrübeli ve kaliteli canlı radyo dinleme istasyonlarından bir tanesidir. İlk olarak Raysaş Holding bünyesinde..