TV8,5 HD izle

TV8,5 HD izle, Acun Ilıcalı tarafından 2016 tarihinde kurulmuş ve 2017 tarihinde ise HD yayını ve görüntü kalitesine geçiş yapmıştır. TV8 ile ortak yayın yapan TV8,5 HD, yayın akışı dolu olup, trafikten ve yoğunluktan dolayı açılmıştır.

Haber yayınlarını sunmayan TV8,5 HD, sadece eğlence, magazin, talk show, canlı yayın programları, spor, yarışma ve daha birçok renkli programları sunmaktadır. İzleyicilerine Türkiye’nin ünlü programları ile hizmet veren TV8,5 HD, Acun Ilıcalı’ ya ait Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye ve Survivor gibi en çok izlenen programları da yayınlamaktadır. Normalde bu programlar TV8 kanalında da yayınlanmaktadır. Ancak dizi ya da farklı sebeplerden dolayı yoğunluk olursa TV8,5 izle kanalından da izlenebilmektedir.

TV8,5 HD İzle

İzleyicilerine 1080p ve üzeri görüntü kalitesi ile hizmet veren TV8,5 HD, renkli yayın akışı ile izleyicilere keyif vermektedir. Haber dışında bütün program ve yayınları bulabileceğiniz TV8,5 HD kanalında, ayrıca futbol maç özetlerini de görebilirsiniz. Dolu ve kaliteli yayın akışı sunan TV8,5 HD canlı yayını, geniş kapsamlı ve nitelikli yayın hizmeti vermektedir. İzleyicileri tamamen eğlendirmeyi amaçlayan TV8,5 HD, tamamen pozitif odaklı yayın hizmeti sunarak izleyicileri mutlu etmektedir. Magazin programlarından spora, yarışma programlarından yetenek programlarına kadar eğlenceli dakikalar izleyicilerini TV8,5 HD kanalında beklemektedir.

TV8,5 HD Nerede İzlenir?

İnternet sayesinde birçok televizyon kanalları çoğunlukla televizyonlar yerine internet üzerinden izlenmektedir. TV8,5 canlı izle, kanalı da aynı şekilde resmi internet sitesinden isterseniz bilgisayardan izleyebilirsiniz. İsterseniz de her hangi bir mobil cihazdan rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bunların haricinde TURKSAT 4A 12.346 H 9.600 ¾ frekansı, D Smart 47. Kanal ve Digitürk üzerinden ise 55. Kanaldan rahatlıkla TV8,5 HD kanalını izleyebilir, renkli dünyasına katılabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..