TV8 HD izle

TV8 HD izle, TV8 HD yayın kanalı ilk olarak 1999 tarihinde MNG Media Group tarafından kurulmuş ve 2013 tarihinde Acun Media tarafından satın alınmıştır. TV8 HD kanalının merkezi İstanbul Sarıyer’de bulunmaktadır.

Türkiye’de nadir NBA yayın haklarını elde tutan televizyon kanalıdır. İlk olarak haber kanalı şeklinde başlayan TV8 HD yayını kanalı, Acun Ilıcalı satın aldıktan sonra dizi, eğlence, spor ve daha birçok programlar sunarak daha renkli bir kanal oluşturmuştur. Bu sayede TV8 HD kanalı eskiye nazaran daha fazla reytingi artmıştır. Büyük işadamı olan Acun Ilıcalı, kendi eğlence, yetenek ve yarışma programlarını da TV8 HD kanalında sunması sebebi ile bazı büyük televizyon kanallarının aksine daha fazla izleyici kitlesine sahip olduğunu söyleyebiliriz. TV8 HD kanalının diğer kanallardan farkı ise habere dair programların bulunmamasıdır.

TV8 HD İzle

Acun Ilıcalı satın aldıktan sonra formatı tamamen değişen TV8 HD kanalı, bütün haber kanallarını yayından kaldırarak tamamen eğlence kanalı haline getirmiştir. Format değişikliği sonucu daha renkli bir hale gelen TV8 HD kanalı, yüksek görüntü kalitesinin yanı sıra birçok yarışma, yetenek ve eğlence programları sayesinde daha fazla izleyici kitlesine sahip olmuştur. Türkiye’de en çok izlenen programlardan bir tanesi olan Survivor dahi TV8 HD kanalında yer almaktadır. Acun Ilıcalı, kendi programlarını da TV8 canlı izle kanalına alarak yayın akışını dolu hale getirmiş, 7 gün 24 saat aralıksız yayın hizmeti sunmaktadır.

TV8 HD Nerede İzlenir?

TV8 HD kanalını izlemek isterseniz televizyonlarınızda TURKSAT 4A frekansının yanı sıra Tivibu, Kablo TV, Digitürk ve D Smart uydularından şifresiz bir şekilde takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra TV8 HD kanalının resmi internet sitesinden de isterseniz bilgisayarlardan izleyebilirsiniz. İsterseniz de mobil cihazlardan takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..