TJK TV izle

1950 tarihinde kurulan Türkiye Jokey Kulübü, at yarışı sevenlere özel olarak yurtiçi ve yurt dışı izleyicilerine özel olarak TJK TV HD kanalında at yarışlarını izleyebilirsiniz.

TJK TV kanalını 2004 tarihinde kurmuştur. Her gün 24 saat aralıksız jokeyler hakkında bilgi, yarış ve haberler sunan TJK TV HD kanalı, 1080p ve üzeri görüntü kalitesi ile kaliteli yayın hizmeti sunmaktadır. Sadece Türkiye’nin at yarışlarını değil, ayrıca Amerika’da bile bulunan önemli hipodromları da yayınlayan TJK TV HD, her gün at yarışlarını canlı yayın şeklinde sunmaktadır. At yarışlarını ve atları sevenlere özel olarak kurulan TJK TV HD, jokey ve at yarışları hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bu kanalda görebilirsiniz.

TJK TV HD İzle

Türkiye Jokey Kulübü tarafından kurulan TJK TV HD kesintisiz izle, antrenman pistinden yarışlara, yarışların vaktinden jokey hakkında haberlere, yurtiçi ve yurtdışı dâhil olmak üzere geniş kapsamlı ve nitelikli bir yayın sağlamaktadır. Şifresiz bir şekilde izleyebileceğiniz TJK TV HD kanalının genel merkezi İstanbul Bakırköy’de bulunan Veliefendi hipodromudur. Eskilerden beridir ganyan at yarışlarını hipodromlara giderek izlenebilmekteydi. Ancak teknoloji gelişince Türkiye Jokey Kulübü de bunu avantaj görerek at yarış sevenlere TJK TV HD canlı izle kanalı sunmuştur. Bu sayede at yarışlarını ve at yarışları hakkında detaylı bilgileri rahatlıkla evinizde izleyebilir, bayilerde bahis yapabilirsiniz.

TJK TV HD Nerede İzlenir?

At yarışlarını ve haberlerini sunan TJK TV HD kanalı, jokeylerin nasıl hazırlandığını ve antrenman sahasını dahi göstermektedir. TJK TV HD kanalını izlemek için isterseniz televizyonlardan TURKSAT 3A 11.012 V 30.000 5/6 frekansı, Digitürk 81. Kanal, D Smart 74. Kanal, Tivibu üzerinden ise 83. Kanaldan izleyebilirsiniz. İsterseniz de resmi internet sitesi üzerinden de TJK TV HD kanalını ve yayın akışını takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..