Tivibu izle

Tivibu izle, Tivibu Spor kanalı HD canlı yayınını canlı ve şifresiz izleyebileceğiniz bir dijital TV hizmeti veren spor kanalıdır.

Türk Telekom tarafından kurulan ve alt yapısını da kendisi sağladığı bir tür dijital TV hizmeti diyebiliriz. 2010 tarihinde kurulan Tivibu canlı izle, ülkemizde internet üzerinden izlenebilen dijital TV platformudur. Geniş kapsamlı olan Tivibu, isterseniz PC üzerinden web olarak izleyebilirsiniz. İsterseniz mobil cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.

İsterseniz de evinizdeki TV’ye bağlatarak Tivibu HD keyfini yaşayabilirsiniz. Tivibu, HD denmesinin sebebi ise, görüntü kalitesinin 720p üzerinde olduğu anlamına gelmektedir. Tabi internet kalitesine göre değişen görüntü kalitesinde, en az 8mbps hızda olan internet paketlerinde rahatlıkla Tivibu HD olarak takip edebilirsiniz. Görüntü kalitesinin yanı sıra yüzlerce kanal ve çeşitli paketler sunan Tivibu HD, izleyicilerine çeşitli avantajlar sunarak TV keyfini doyasıya yaşamalarını sağlamaktadır.

Tivibu HD İzle

Televizyon izlemenin en keyifli yolu olan Tivibu HD kaçak izle, birçok kanalların yanı sıra çeşitli avantajlar sunmaktadır. En az 8mbps hızlı internet alarak Tivibu HD keyfini yaşayacağınız bu platformda spordan çocuğa, belgesellerden korkuya, komediden aksiyon filmlerine kadar onlarca kategoride film ve TV keyfini yaşayabilmektesiniz.

Spor sevenlerin de sıkça takip ettiği Tivibu şifresiz izleme sayesinde Türkiye ligi başta olmak üzere birçok ligleri de takip edebilirsiniz. Sinema filmlerini izleyerek evinizde sinema keyfi yaşayabilir, dizleri takip ederek Tivibu HD ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Tivibu HD platformu TV’ye göre daha avantajlıdır. Tekrar izle ve durdur izle özelliği sayesinde programları ve filmleri istediğiniz gibi durdurabilir ya da daha sonra tekrar izleyebilirsiniz.

Tivibu HD Nerede İzlenir?

Cepten, PC’den ya da bilgisayardan, kısacası internetli olan her yerden Tivibu Spor HD yayını kanallarını izleyebilir, ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sporun Türkiye’de ki adresi olan Tivibu HD, sporun yanı sıra çeşitli sinema filmlerinden dizilere, çizgi filmlerden belgesellere kadar geniş kapsamlı ve kaliteli yayın hizmeti sunmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..