Süper FM Dinle

Süper FM dinle, geniş kapsamlı kaliteli ve köklü bir canlı radyo dinleme istasyonudur. Karnaval Media Grubun açtığı radyo istasyonlarından biri olan Süper FM, İstanbul merkezli olup dijital ve karasal yayın haklarını dinleyicileri ile paylaşmaktadır.

Ulusal radyo olan Süper FM dinle, müzikten güncel haberlere kadar çeşitli programlar da yayınlayarak dinleyicilerine 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Türkiye’nin bütün şehirlerinde frekansı bulunan Süper FM, nitelikli ve kaliteli hizmeti ile yayın kesintisi yaşamadan en hit parçaları istediğiniz yerde dinleyebileceksiniz.

Süper FM Dinle

Müzik severlerin sıkça takip ettiği radyo kanallarından bir tanesi olan Süper FM canlı dinle, en güncel ve en beğenilen hit parçalar ile dinleyicilerine hizmet vermektedir. Sunduğu programlar ile dinleyicileri ayrıca memnun eden Süper FM, dinleyicilerinin de yayına bağlanmasını sağlayarak soru ve cevap sohbeti yapabilirsiniz.

Ayrıca dinleyiciler istek parçalarını da ileterek sevdiği şarkıların çalmasını ve bu şarkıları sevdiklerine armağan ederek mesaj verebilmektedirler. Süper FM radyo kanalında sadece müzik değil, ayrıca güncel haberler ve hava durumu da bulunmaktadır. Özellikle trafikte ya da uzun yoldaysanız, canınız sıkılıyor ise Süper FM her an her yerde sizinle olarak canınızın sıkıntısını giderecektir. Süper FM dinlemek için radyo, mobil uygulama ya da internet üzerinden de takip edebilirsiniz.

Süper FM Frekansları

Birçok şehre özel frekanslar sunan Süper FM frekansı, İstanbul merkezli olduğu için İstanbul ve çevresinde 90.8 frekansı ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra İzmir, İzmit, Gölcük, Kütahya, Denizli, Bursa ve Ankara illerinde de 90.8 frekansı ile yayın sunmaktadır. Süper FM diğer frekansları ise, Adana 92.0, Antalya 94.2, Düzce 96.3, Edirne 98.4, Eskişehir 98.6, Gaziantep 99.3, Kıbrıs 98.9, Konya 93.4, Muğla 90.1 gibi birkaç frekansları daha bulunmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

A Spor Radyo Dinle

A Spor TV ile ortak yayın yapan A Spor Radyo dinle, geniş kapsamlı spor haberlerini sunan kaliteli bir canlı radyo ..

S Sport izle

S Sport izle, S Sport HD yayın akışı 2017 tarihinde Saran Holding tarafından Spor Smart kanalını alması ile kurulmuş canlı ve..

Lig Radyo Dinle

Futbolseverlerin sıkça takip ettiği, geniş kapsamlı olup niteliği olan Lig Radyo FM, dinleyicilerine özel lig spor yayını sunmaktadır. Lig Radyo,..

Alem FM Dinle

Alem FM dinle, Cümle Alem Burada sloganı ile 1994 yılının başlarında kurulmuş ulusal canlı yayın veren bir radyo kanalıdır. İstanbul..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, canlı spor dinleme konusunda birçok kişiyi aydınlatırken, her an yanınızda olan bir kanaldır. Kapsamlı olmasının yanı sıra..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, 1998 tarihinde kurulmuş eski, tecrübeli ve kaliteli canlı radyo dinleme istasyonlarından bir tanesidir. İlk olarak Raysaş Holding bünyesinde..