Sports TV izle

Sports TV izle, 2010 tarihinde Sportsnet Grup tarafından kurulan kanal üzerinden HD maç yayınlarını ve canlı maçları izleyebileceğiniz spor kanalıdır.

İlk olarak 2006 tarihinde Doğan Yayın Holding ile D Spor kanalının ortaklığını yapmaktaydı. Daha sonra ortaklıktan ayrılarak Sports TV izle kanalını kurdu. Eski adı ile D Spor olan Sports TV HD, TURSAT 2A frekansında şifresiz yayın hayatına başlamış ve kısa zaman içerisinde Digitürk ailesine katılarak ilk olarak 376. Kanalında şifreli bir şekilde yer almıştır. Şimdi ise TURKSAT 4A, D Smart ve Digitürk yayınlarında hizmet vermektedir. Sports TV HD, güncel spor haberlerinden maç özetlerine, haftanın gollerinden canlı yayın akışlarına kadar geniş kapsamlı ve nitelikli yayın hizmeti sunmaktadır.

Sports TV HD İzle

Yayın ve görüntü kalitesi yüksek olan Sports TV HD maç izle, 1080p ve üzeri görüntü kalitesi ile hizmet vermektedir. Diğer spor kanallarının aksine sadece futbol değil, ayrıca basketbol, binicilik, voleybol, buz hokeyi ve daha birçok spor dallarında müsabakaları yayınlamaktadır. Sports TV HD, dünya üzerinde Çin Süper Liginden İtalya Basketbol Ligine, Buz Hokeyi Dünya Şampiyonasından Rugby Dünya Şampiyonasına kadar onlarca kategori ve spor dallarında yayın paylaşmaktadır. Spor sevenlere özel olarak sunduğu geniş kapsamlı yayın akışını 7 gün 24 saat aralıksız sunan Sports TV canlı izle, 2012 tarihinden bu yana 24 saatlik yayın hayatına geçiş yaparak sporseverleri mutlu etmiştir.

Sports TV HD Nerede İzlenir?

Sports TV canlı yayın akışı kanalını izlemek isterseniz Digitürk 87. Kanal, TURKSAT 12.685 V 30.000 ¾ frekansı, D Smart 84. Kanal, Tivibu 84. Kanal ve Kablo TV’den 245. Kanal üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Spor hakkında bütün ayrıntıları kaçırmadan izleyebileceğiniz Sports TV HD kanalında ayrıca ünlü isimlerin bulunduğu spor programlarında spor yorumları ve güncel haberleri de takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..