Smart TV izle

Smart TV izle, HD kalitede bedava en iyi film izleme televizyon kanallarından birisidir. Bedava sinema filmleri ve dizileri izleyebilirsiniz.

Hayyam Garipoğlu tarafından kurulmuş ve daha sonra TMSF tarafından alınmış televizyon kanalıdır. Smart TV teknolojisi ile Smart TV HD kanalı karıştırıldığından dolayı TMSF tarafından adı Akıllı TV kanalı olarak değiştirilmiştir. Tamamen komik videolar paylaşan, izleyenleri eğlendiren, güncel haberlerin yanı sıra çeşitli eğlenceli programlar sunan kaliteli bir televizyon kanalıdır.

Smart TV HD film izlerken görüntü kalitesi 1080p ve üzerinde olup, izlenen videoları yüksek kalitede izleyicilerine sunmaktadır. Her ne kadar Smart TV HD kapanmış olsa da, 2007 tarihlerinde açılmış ve zamanında en çok izlenen eğlence ve komik videoları sunan televizyon kanalıydı.

Smart TV HD İzle

Diğer televizyon kanallarının aksine farklı TV formatı ile karşımıza çıkan Smart TV bedava film, izleyicileri eğlendirmek, güldürmek ve mutlu etmeyi amaçlamaktadır. Digitürk zamanında 98. Kanalda yer alan Smart TV HD, geniş kapsamlı ve nitelik bir televizyon kanalıdır.

Ayrıca Türkiye’nin ilk video paylaşım televizyon kanalıdır diyebiliriz. Şimdi ki Youtube görevini gören Smart TV canlı izle, eskiden aynı şekilde izleyicilerin de gönderdiği videoları yayınlamaktaydı. İnternet üzerinden yayın yapmayı amaçlayan, ilk başta İngiltere’de Smart TV olarak açılan Smart TV HD, TMSF sonrası Akıllı TV olarak değişmiş ve internet üzerinden yayın yapmaya başlamıştır. Smart TV HD, komik videoların yanı sıra zaman zaman açık oturum tarzında tartışma programları da sunmaktadır.

Smart TV HD Nerede İzlenir?

İnternet üzerinden izlenmeyi amaçlanan Smart TV HD, akıllı TV olarak değişince kaliteli internet sitesi yapılmış ve www.akilli.tv olarak yayın hayatına geçmiştir. Her ne kadar Digitürk 98. Kanalda yer alsa da, ilerleyen zamanlarda kanal kapanıp sadece internet üzerinden yayın yapmaya başlamıştır. Bu sayede mobil cihazlardan, akıllı televizyonlardan ve bilgisayarlardan rahatlıkla internet sayesinde izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..