Show TV izle

Show TV izle, canlı ve kesintisiz Çukur dizisini, yerel ve ulusal haberleri HD kalitede canlı izleyebileceğiniz Televizyon kanalıdır.

Show TV, 1991 tarihinde Fransa’da Dinç Bilgin, Erol Aksoy, Haldun ve Erol Simavi tarafından kurulmuştur. 1 yıl sonra 1992 tarihinde Türkiye’de yayına başlayıp merkezi İstanbul Küçükçekmece’ye taşınmıştır. Türk televizyonuna ilk geldiği yıllarda yeni bir renk getiren Show TV, yıllar geçtikçe teknoloji ile beraber gelişerek daha iyi hale gelmiştir. En çok izlenen televizyon kanallarından birisi olan Show TV, haber kanalını 1992 tarihinde Mehmet Ali Birand ile sunmaya başlamıştır. Show TV dizileri yıllar geçtikçe birçok büyük şirketler tarafından yönetilmiş ve son olarak Ciner Yayın Holding tarafından yönetilmektedir. Eğlenceden habere, dizilerden sinema filmlerine kadar birçok yayın sunan Show TV, izleyicilerine 7 gün 24 saat yayın akışı sunmaktadır.

Show TV İzle

En güncel haberleri sunan Show TV HD izle, spor ve magazin gibi haberleri de izleyicileri ile paylaşmaktadır. Kaliteli yayın kalitesinin yanı sıra nitelikli ve geniş kapsamlı dolu bir yayın akışı bulunmaktadır. Şifresiz yayın hizmeti veren Show TV, çeşitli yarışma programları, yaşam ve aktüel yayınları, magazin, komedi, yerli ve yabancı dizi ve sinema filmleri de sunmaktadır. Show TV, yemek tarifleri sunan programlardan spor programlarına, en çok sevilen ve izlenen Güldür Güldür Show programından Çocuktan Al Haberi çocuk yarışmasına kadar renkli bir televizyon kanalıdır.

Show TV Nerede İzlenir?

Show TV canlı izleme kanalını izleyebilmek için televizyon ya da internetinizin olması yeterli olacaktır. Şifresiz olduğu için rahatlıkla Kablo TV’den de izleyebileceğiniz Show TV, Digitürk, Tivibu, TURKSAT 4A, Turkcell TV+ gibi yayınlardan takip edebilirsiniz. Bunun dışında ise internet üzerinden resmi Show TV kanalının adresine giriş yaparak canlı yayını izleyebilir, yayın akışlarını görebilir, mobil cihazlardan ya da bilgisayarlardan takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..