Show TV HD izle

Show TV canlı izle, 1991 tarihinde Fransa’da kurulmuş, 1992 tarihinde Türkiye’de yayına başlamış ve 2011 tarihinde ise HD kaliteye geçmiş renkli ve canlı televizyon kanalıdır.

Her ne kadar 2011 tarihinde Show TV HD açılmış olsa da, sadece bazı programları Digitürk üzerinden sunmaktaydı. Ancak 2014 tarihinden itibaren Show TV ile beraber Show TV HD kanalı eş zamanlı yüksek görüntü çözünürlüğü ile beraber yayın yapmaya başlamıştır. Güncel haberleri ile meşhur olan Show TV HD, hafta içi haberleri Ece Üner sunarken, hafta sonu ise Pınar Erbaş haberleri sunmaktadır. Show Ana Haberin dışında eğlence, yarışma ve komik programları da bulunmaktadır.

Show TV HD İzle

Görüntü kalitesi yüksek olan Show TV HD canlı izle kanalı, izleyenlere 1080p ve üzeri çözünürlükte kaliteli ve geniş kapsamlı yayın hizmeti sunmaktadır. Güldür Güldür Show programı ile reyting rekorlarına koşan Show TV HD, ayrıca Çarkıfelek programıyla da kanala renk katmaktadır. Renkli bir kanal olan Show TV HD, her kategoride hizmet verip yayın yapmaktadır.

Yerli ve yabancı filmleri de sunan Show TV Çukur, özellikle Yeni Gelin ve Çukur gibi yerli dizileriyle de meşhur bir televizyon kanalıdır. Yayın akışı tamamen dolu olup bütün yayın akış programını resmi internet sitesinden duyurmaktadır. Geniş kapsamlı ve nitelikli yayın hizmetini yıllardır sürdüren Show TV HD, Türkiye’de en çok takip edilen televizyon kanallarından bir tanesidir.

Show TV HD Nerede İzlenir?

İlk başlarda sadece Digitürk ile yayın yapan Show TV HD, 2014 tarihinden itibaren şifresiz bir şekilde her yerden yayın yapmaktadır. TURKSAT 4A, D Smart, Digitürk, Tivibu, Kablo TV ve daha birçok yerden yayın yapan Show TV HD, ayrıca internet üzerinden de izleme fırsatı vermektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..