Show FM Dinle

Show FM dinle, 1992 tarihinde kurulmuş ulusal bir canlı radyo dinleme istasyonudur. Erol Aksoy aracılığı kurulan Show TV ile birlikte ortak yayın sunan Show FM, hem ulusal çapta yayın sunmaktadır.

Hem de Türkiye’de açılan ilk özel radyo istasyonundan bir tanesidir. Merkezi İstanbul olan Show FM, geniş kapsamlı haberlerin yanı sıra müzik yayını da sunmaktadır. Özellikle güncel haberlerden geri kalmamak isteyenler araç sahipleri trafikte, uzun yolda ya da seyahat halindeyken takip ettiği tarafsız radyo istasyonlarından bir tanesidir. Nitelikli ve kaliteli yayın hizmeti sunan Show FM canlı yayın akışı programı resmi sitelerinden mevcut olurken, çeşitli program yayıncılığı da yapmaktadırlar. Bu sayede dinleyiciler programa katılabilir, soru cevap şeklinde söyleşi dahi gerçekleştirerek istek şarkılarını da söyleyebilmektedir.

Show FM Dinle

Tarafsız haber sunan Show FM canlı dinle, spor haberlerinden yerel haberlere, ekonomiden güncel birçok haberleri dinleyicilerine sunmaktadır. Canlı yayın hizmetini 7 gün 24 saat kesintisiz sürdüren Show FM, en güzel şarkıları da sunarak dinleyicilerin keyfine keyif katmaktadır. İstek parçalar ile Türkiye’nin bütün illerinden takip edip dinleyebileceğiniz radyo istasyonu, Türkiye’nin Show Radyosu şeklinde sloganı ile hizmet vermektedir. 1992 tarihinden bu yana teknoloji ile birleşerek gelişen Show FM, akıllı mobil cihazlarda uygulama indirerek dahi dinleme fırsatı vermektedir.

Show FM Nerede Dinlenilir?

Radyo denilince akla eskiler gitse de, teknoloji geliştiğinden dolayı herkes cep telefonlarından ya da bilgisayar üzerinden internetten rahatlıkla radyo kanallarını dinleyebilmektedir. Show FM dinle teknoloji ile bütünleşerek her mobil cihaza uyumlu uygulama geliştirerek dinleyicilerine her alanda takip etme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca bilgisayar üzerinden uygulama indirerek ya da resmi sitesine giriş yaparak da radyoyu dinleyebilirsiniz. Radyo frekansı genel olarak 89.8 olsa da her şehre göre değişebilmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..