S Sport izle

S Sport izle, S Sport HD yayın akışı 2017 tarihinde Saran Holding tarafından Spor Smart kanalını alması ile kurulmuş canlı ve şifresiz spor ağırlıklı bir televizyon kanalıdır.

Bünyesinde yabancı liglerin yanı sıra onlarca spor dalları bulunmaktadır. Bunlar Çin futbol liginden WWE, UFC, NBA ve Formula 1 gibi birçok farklı alanlarda spor müsabakaları sunmaktadır. Şifreli televizyon kanallarının sunduğu bu spor müsabakalarını S Sport HD kanalı da şifreli yayın yapmaktadır. Yüksek çözünürlüklü kalitesi ile HD kalite sunan S Sport HD, 1080p ve üzeri görüntü kalitesi ile yayın yapmaktadır. Sporu seviyorsanız, S Sport HD kanalı tam size göre diyebiliriz.

S Sport HD İzle

Türkiye’de ve Avrupa’da yayın yapan S Sport HD canlı izle, ünlü takımların kanallarını da yayınlamaktadır. Bayern TV, Ajax TV ve Barca TV gibi büyük takımların yayınlarını S Sport HD adresinde görebilirsiniz. Geniş kapsamlı ve nitelikli yayın hizmeti sunan S Sport HD, 7 gün 24 saat aralıksız yayın yapmaktadır. Dünya futbol liglerinin yanı sıra haftanın golleri ve maç özetlerini de rahatlıkla S Sport HD kanalında bulabilirsiniz. Motor ve araba yarışlarının yanı sıra dünyanın takip ettiği NBA ligi de S Sport HD kanalında yer almaktadır. Merkezi İstanbul olan S Sport HD, ayrıca spor içerikli programlar da sunmaktadır.

S Sport HD Nerede İzlenir?

Şifreli bir şekilde izleyebileceğiniz S Sport HD şifresiz kanalı, hem uydudan izleyebilirsiniz. Hem de bilgisayar ve mobil cihazları kullanarak internetten rahatlıkla resmi S Sport HD adresine girerek de izleyebilirsiniz. Bunun haricinde S Sport HD kanalını; Digitürk 85. Kanal, Tivibu 74. Kanal, D Smart 78. Kanal ve Turkcell TV+ 77. Kanal yayınlarından rahatlıkla takip edebilirsiniz. İnternet sayesinde ayrıca yurtdışından da S Sport HD kanalını takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

A Spor Radyo Dinle

A Spor TV ile ortak yayın yapan A Spor Radyo dinle, geniş kapsamlı spor haberlerini sunan kaliteli bir canlı radyo ..

Lig Radyo Dinle

Futbolseverlerin sıkça takip ettiği, geniş kapsamlı olup niteliği olan Lig Radyo FM, dinleyicilerine özel lig spor yayını sunmaktadır. Lig Radyo,..

Alem FM Dinle

Alem FM dinle, Cümle Alem Burada sloganı ile 1994 yılının başlarında kurulmuş ulusal canlı yayın veren bir radyo kanalıdır. İstanbul..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, canlı spor dinleme konusunda birçok kişiyi aydınlatırken, her an yanınızda olan bir kanaldır. Kapsamlı olmasının yanı sıra..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, 1998 tarihinde kurulmuş eski, tecrübeli ve kaliteli canlı radyo dinleme istasyonlarından bir tanesidir. İlk olarak Raysaş Holding bünyesinde..

Süper FM Dinle

Süper FM dinle, geniş kapsamlı kaliteli ve köklü bir canlı radyo dinleme istasyonudur. Karnaval Media Grubun açtığı radyo istasyonlarından biri..