Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, canlı spor dinleme konusunda birçok kişiyi aydınlatırken, her an yanınızda olan bir kanaldır. Kapsamlı olmasının yanı sıra nitelikli olan Radyo Spor, 7’den 70’e herkese en iyi şekilde spor hakkında bilgiler vermektedir.

Bunun yanı sıra Türkiye’nin ilk spor radyosu olmayı başarmış kaliteli radyo kanalı olan Radyo Spor, canlı yayın ve spor programları konusunda başarılı nadir kanallardan bir tanesidir. Yolda seyahat ederken, uzun yola çıkarken ya da evinizde de radyolarınızda dinleyebileceğiniz kanal olan Radyo Spor canlı yayın, her zaman yanınızda nitelikli bir şekilde spor hakkında bütün bilgileri vermektedir. Canlı yayın akışından transfer haberlerine, maç anlatımından daha birçok spor hakkında bilgilere ulaşacağınız Türkiye’nin bir numaralı radyo kanalı Radyo Spor diyebiliriz.

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor canlı dinle, her spor dalından haber yapan Türkiye’nin bir numaralı ve ilk numaralı radyo kanalıdır. Güncel transferler, güncel spor haberleri, futboldan basketbola, yüzmeden atletizme kadar onlarca spor dallarında güncel haberleri sunmaktadır. Ulusal radyo haline gelen Radyo Spor, bütün radyolardan takip edilerek dinlenebilir, uzun yolculuklarınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Radyo Spor sayesinde spordan uzak kalmayarak her an yanınızda spor haberlerini sunabilecek bir numaralı radyodur.

Radyo Spor Nerede Dinlenir?

Yayın akışlarında sadece spor programlarını sunan Radyo Spor dinle, canlı yayın olarak oynanan müsabakaları da canlı anlatım ile sunmaktadır. Radyo Spor ayrıca Saran Holding’e ait bir kanal olmak üzere her şehre uygun radyo frekanslarından takip edebilir ve dinleyebilirsiniz. İstanbul, Denizli ve Kocaeli radyo frekansı 107.2, İzmir radyo frekansı 102.5, Ankara radyo frekansı 105.1, Balıkesir radyo frekansı 107.7, Bursa radyo frekansı 94.0, Sakarya radyo frekansı 97.2 ve D-Smart üzerinden frekans ise 538. Kanal şeklinde Radyo Spor yayın yapmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..