Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe dinle, 2010 tarihinde kurulmuş bir Fenerbahçe kulübünün canlı maçlarını dinleyebileceğiniz spor radyosudur. Ayrıca tarihin ilk futbol kulüp radyosu diyebiliriz.

Adından da anlayacağınız üzere Radyo Fenerbahçe sadece Fenerbahçe kulübünün haberini yapan bir spor radyo kanalıdır. Radyo Fenerbahçe yayın akış programı genel olarak Fenerbahçe TV’de bulunan programlar ile aynı olsa da, Fenerbahçe maçlarını da canlı olarak anlatmaktadır.

Kapsamlı bir şekilde Fenerbahçe hakkında bütün spor haberlerini sunan Radyo Fenerbahçe, taraftarlarına transfer haberlerinden diğer spor dallarında olan gelişmelere kadar nitelikli ve detaylı bilgiler vermektedir. Zaman zaman ünlü spor yorumcularını da davet eden Radyo Fenerbahçe, taraftarlarını canlı yayınlara telefon ile bağlayarak soru sormalarına dahi izin vermektedir.

Radyo Fenerbahçe Dinle

Fenerbahçe kulübünün resmi radyo kanalı olan Radyo Fenerbahçe, milyonlarca taraftarlarına özel olarak kurmuştur. Fenerbahçe taraftarlarını takımın gelişmelerinden haberdar etmek için yolda seyahat halindeyken, uzun yoldayken ya da trafikteyken dinleme fırsatı sunmaktadır.

Radyo Fenerbahçe canlı dinle ayrıca Türkiye’de açılıp hizmet veren ilk spor kulübü radyo kanalıdır. Yayın akış programlarında sadece Fenerbahçe takımına özgü olan spor haberlerini sunan Radyo Fenerbahçe, atletizmden futbola, basketboldan voleybola gibi Fenerbahçe’nin bütün spor dallarında olan gelişmeleri haber etmektedir. Fenerbahçe hakkında gelişmeleri taraftarlar direk olarak ilk elden dinleyerek diğer yayın kuruluşlarına gerek kalmadan anında Radyo Fenerbahçe sayesinde takımlarının gelişmelerini dinleyebilmektedir.

Radyo Fenerbahçe Nerede Dinlenir?

İstediğiniz her yerde dinleyebileceğiniz Radyo Fenerbahçe canlı maç yayını, radyonuzun olması yeterlidir. Fenerbahçe TV ile ortak yayın sunan Radyo Fenerbahçe, niteliği sayesinde yılın spor radyosu ödülünü dahi almıştır. Radyo Fenerbahçe kanalının radyo frekansı ise İstanbul frekansı olarak 97.0 şeklindedir. Ayrıca Radyo Fenerbahçe kanalı sayesinde Şükrü Saraçoğlu Stadında bulunan atmosferi dinleyebilir, hissedebilir ve maçları canlı bir şekilde dinleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..