Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner dinle, 2014 tarihinde kurulmuş, spor ağırlıklı bir radyo kanalıdır. ACP Medya tarafından kurulan Radyo Bilyoner canlı dinleyebileceğiniz, yerel ve eski bir radyodur.

Ayrıca Radyo Bilyoner Türkiye’nin en sevilen ve eğlenceli radyo kanalı olarak bilinmektedir. İstanbul merkezli olan Radyo Bilyoner, İstanbul dahil Türkiye’nin bütün illerinde frekansı bulunmaktadır. Radyo Bilyoner, nitelikli ve geniş kapsamlı bir radyodur. Diğer radyolara göre farklı dinleyici kitlesi ile beraber farklı yayın anlayışı bulunmaktadır. Spordan eğlenceye, müzikten güncel haberlere kadar istediğiniz bütün kategorileri Radyo Bilyoner ile yaşayabilirsiniz. Sloganı ise, spor dünyasının en fenomeni şeklindedir.

Radyo Bilyoner Dinle

Ertem Şener gibi spor dünyasının birçok ünlülerini konuk eden ve programlarında sunuculuk yaptıran Radyo Bilyoner canlı dinle, geniş bir kitleye sahiptir. Yolda seyahat halinde, uzun yolda ya da trafikte kaldığınız zaman eğlenceli sohbetleri olan Radyo Bilyoner ile keyif alabilirsiniz. Sadece güncel spor haberlerini sunmuyor, müzik ve daha birçok paylaşımlarda bulunarak dinleyicilerine eğlenceli zamanlar yaşatmaktadır. Önemli isimlerin bulunduğu Radyo Bilyoner radyosunda dinlemekten keyif alacağınız birçok program ve sohbetin yanı sıra canlı yayına bağlanarak sohbete katılabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Maçların canlı yayın akışını dahi sunan Radyo Bilyoner, dinleyicilerine günün her saati kaliteli hizmet veren nadir radyolardan bir tanesidir.

Radyo Bilyoner Frekansı

İstanbul’da yayın hayatına başlayan Radyo Bilyoner 101.4 dinle canlı yayın, kısa zamanda geniş kitleye sahip olarak Türkiye’nin bütün illerinde hizmet vermektedir. Yayın frekansı olarak 101.4 olarak hizmet veren Radyo Bilyoner, müzik yayınları ile beraber önemli spor programları sunmaktadır. Bu programlarda Ertem Şener ile Fire Ball, Can Tongo ile Canlı Dakikalar, Oktay Karacan ile Zafere Kaçış gibi önemli insanların programlarını dinleyebilirsiniz. Ayrıca Radyo Bilyoner radyosunu mobil ve araçların yanı sıra internetten de dinleyebilirsiniz

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

A Spor Radyo Dinle

A Spor TV ile ortak yayın yapan A Spor Radyo dinle, geniş kapsamlı spor haberlerini sunan kaliteli bir canlı radyo ..

S Sport izle

S Sport izle, S Sport HD yayın akışı 2017 tarihinde Saran Holding tarafından Spor Smart kanalını alması ile kurulmuş canlı ve..

Lig Radyo Dinle

Futbolseverlerin sıkça takip ettiği, geniş kapsamlı olup niteliği olan Lig Radyo FM, dinleyicilerine özel lig spor yayını sunmaktadır. Lig Radyo,..

Alem FM Dinle

Alem FM dinle, Cümle Alem Burada sloganı ile 1994 yılının başlarında kurulmuş ulusal canlı yayın veren bir radyo kanalıdır. İstanbul..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, canlı spor dinleme konusunda birçok kişiyi aydınlatırken, her an yanınızda olan bir kanaldır. Kapsamlı olmasının yanı sıra..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, 1998 tarihinde kurulmuş eski, tecrübeli ve kaliteli canlı radyo dinleme istasyonlarından bir tanesidir. İlk olarak Raysaş Holding bünyesinde..