Numbertürk FM Dinle

Number One Türk dinle

Numberone Türk

Numbertürk, Number1 bünyesi altında kurulmuş ve sadece Türkçe şarkıları çalan bir canlı radyo dinleme istasyonudur. Number One Türk adı altında yeni kurulan canlı radyo dinleme istasyonudur.

Ali ve Ömer Karacan tarafından kurulan Number1, 1994 tarihinde İstanbul’a getirildikten sonra Numbertürk FM yani bir diğer adı ile Number One Türk adı altında yeni bir radyo kanalı şeklinde kurulmuştur. Ancak önceki ismi olan Klas FM, 2012 yılında adı Numbertürk olarak değişmiştir. Number1 radyosundan tek farkı ise sadece Türkçe şarkıları paylaşmasıdır. Kaliteli ve geniş kapsamlı yayın akışı ile hizmet veren Numbertürk, en güncel ve beğenilen Türkçe hit parçaları sunarak dinleyicilerine keyifli zamanlar geçirmesini sağlamaktadır.

Numbertürk Dinle

Güncel hit Türkçe şarkılarını dinlemeyi seviyorsanız Numbertürk canlı dinle tam size göre bir radyo kanalıdır. Özellikle hareketli Türkçe şarkıları ile gününüze enerji katan Numbertürk, yollarda, araçla seyahat ederken ya da trafikte kaldığınız zaman rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında hizmet kalitesini gösteren Numbertürk, dünyanın birçok yerinde özellikle Türkler tarafından takip edilip dinlenilmektedir. Kaliteli yayın akışlarında sunduğu eğlenceli canlı yayınları sayesinde Numbertürk kanalını daha çok seveceksiniz. Türkiye’nin en çok takip edilen ve tercih edilen kanallarından bir tanesi olan Numbertürk, Türkiye’den en çok dinlenilen radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saati müzik paylaşan Numbertürk, canlı yayın programları ile dinleyicileriyle sohbet edip istek parçalarını almaktadır.

Numbertürk Frekansları

Kısa zaman içerisinde yüksek dinleyici yakalayan Numbertürk, Türkçe pop şarkıların en güncel şarkılarını sunmaktadır. İstanbul merkezli olan Numbertürk canlı radyo dinle, İstanbul ve çevresinde 98.6 frekansı ile yayın sağlamaktadır. Bunun dışında diğer illerde ise, Ankara 97.4, İzmir 95.9, Adana 107.7, Antalya 96.3, Bodrum 98.9, Bursa 98.6, Eskişehir 92.3, Kayseri 89.7, Kocaeli ve Sakarya 98.6, Marmaris 98.7 şeklinde frekansları bulunmaktadır. Güncel frekans ve diğer şehirlerin frekanslarını resmi sitelerinde de görebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..