Numberone FM Dinle

Numberone Fm dinle

Numberone Fm

Numberone FM dinle, canlı radyo dinleme kanalı İstanbul merkezli bir radyo istasyonudur. 1992 tarihinde Numberone, İngiltere’nin Londra şehrinde Ömer ve Ali Karacan adlı kişi tarafından kurulmuştur.

1994 tarihinde ise Türkiye İstanbul’a taşınmıştır. Türkiye üzerinde ilk ve kaliteli yayın yapan radyo istasyonlarından bir tanesidir. Yabancı şarkı ağırlıklı açılan Numberone, zamanla Türkiye’de en iyi yabancı şarkıları paylaşan, en güncel ve en çok dinlenilen müzikleri sunan radyo istasyonu haline gelmiştir. 1 Numara Media Grup bünyesi altında hizmet veren Numberone, hem FM radyo ile yabancı ve Türkçe şarkılar sunmaktadır. Hem de en güzel şarkıların klipleri ile beraber TV kanalında da yayın yapmaktadır.

Numberone Dinle

Yabancı hit müzikleri ve enerjik mükemmel DJ performanslarını tercih ediyorsanız Numberone radyo kanalı tam size göredir. En güzel şarkıları ve klipleri sunan Numberone, günün 7 gün 24 saati kesintisiz hizmet vermektedir. Canlı yayın programları sayesinde dinleyicileri ile buluşan ve konuşan Numberone, istek parçaları ve müzikleri dinleyicilerin sevdiklerine hediye etmektedir. İstek parçaları hem radyoya bağlanarak hem de mesaj yolu ile rahatlıkla talepte bulunabilirsiniz. Numberone FM dinle kalitesi Türkiye’de yıllardır sürerken, milyonlarca kişi hem yurtdışından, hem de yurtiçinde takip etmektedir. Ünlü isimlerin sunduğu canlı yayın programları sayesinde daha eğlenceli hale gelen Numberone, araçla seyahat ederken yalnızlığınızı giderebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla eğlenceli şarkılar ile Numberone tadını çıkarabilirsiniz.

Numberone Nerede Dinlenilir?

Numberone canlı radyo dinlemek isteyenler genelde radyoları tercih etse de, teknoloji sayesinde artık hemen her yerden takip edebilirsiniz. İsterseniz mobil uygulamalar ve TV’den takip edebilirsiniz. İsterseniz de araçların radyolarından da dinleyebilirsiniz. Numberone frekansları ise İstanbul 102.5, Ankara 101.5, İzmir 90.5, Adana 107.7, Antalya 90.5, Bursa 101.9 şeklinde frekansları bulunmaktadır. Diğer frekans ayarlarını resmi sitesinden de öğrenebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..