NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, Doğuş Holding bünyesi altında açılmış bir canlı spor radyo kanalıdır. 2009 tarihinde başlayan NTV Spor Radyo kanalı, frekansını Billboard Radyo tarafından devir almıştır.

Sporun sesi olarak başlayan sloganı ile spor hakkında detaylı bütün bilgi ve haberleri sunan NTV Spor Radyo, ayrıca NTV Spor TV kanalının da programlarını sunmaktadır. Spor dünyasında neler olup bitiyor her şeyi öğrenebilir, nitelikli ve kapsamlı kalitesi ile hemen her yerde takip edebilirsiniz. NTV Spor Radyo yayın akış programında müsabakaların canlı yayın anlatımından bütün spor haberlerine kadar geniş bir programa sahiptir. Ünlü birçok misafirleri ağırlamış olan NTV Spor Radyo, ayrıca canlı yayına dinleyiciler olarak bağlanabilir, gelen misafirlere sorular sorabilirsiniz.

NTV Spor Radyo Dinle

Uzun yolda, trafikte ya da kısa mesafeli bile olsa bir yere araçlar ile gittiğinizde radyoyu açmaktayız. Bu zaman zarfında haberlere bakarken özellikle erkeklerin sıkça takip ettiği spor haberleri bulunmaktadır. Spor haberlerini en iyi şekilde NTV Spor Radyo takip ederken canlı yayına bağlanarak sorular sorabilir ya da bütün spor dallarının haberlerini dinleyebilirsiniz. NTV Spor Radyo canlı dinleyicilerine nitelikli bir şekilde kapsamlı bütün spor haberlerini sunarken, Türkiye futbol ligi maçları oynandığı zaman maçları canlı bir şekilde anlatmaktadır.

NTV Spor Radyo Frekansları

NTV radyo aslında 2000 tarihinde radyo yayıncılığına başlamış ve spordan ekonomiye, sağlıktan kültür ve sanata kadar çeşitli haberler yapmıştır. 2009 tarihine gelindiğinde ise NTV Spor Radyo kanalı sadece spor haberlerini sunmak için dinleyicilerine açılmıştır. Şehirlere göre değişen NTV Spor canlı dinleme kanalının Radyo frekansları; Bursa, Balıkesir, Muğla, Kocaeli ve İstanbul şehirlerinde 102.8, Trabzon 105.5, İzmir 95.7, Eskişehir 91.0, Edirne 97.3, Adana 97.0, Ankara 104.7 şeklinde radyo frekans ayarlarından dinleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

A Spor Radyo Dinle

A Spor TV ile ortak yayın yapan A Spor Radyo dinle, geniş kapsamlı spor haberlerini sunan kaliteli bir canlı radyo ..

S Sport izle

S Sport izle, S Sport HD yayın akışı 2017 tarihinde Saran Holding tarafından Spor Smart kanalını alması ile kurulmuş canlı ve..

Lig Radyo Dinle

Futbolseverlerin sıkça takip ettiği, geniş kapsamlı olup niteliği olan Lig Radyo FM, dinleyicilerine özel lig spor yayını sunmaktadır. Lig Radyo,..

Alem FM Dinle

Alem FM dinle, Cümle Alem Burada sloganı ile 1994 yılının başlarında kurulmuş ulusal canlı yayın veren bir radyo kanalıdır. İstanbul..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, canlı spor dinleme konusunda birçok kişiyi aydınlatırken, her an yanınızda olan bir kanaldır. Kapsamlı olmasının yanı sıra..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, 1998 tarihinde kurulmuş eski, tecrübeli ve kaliteli canlı radyo dinleme istasyonlarından bir tanesidir. İlk olarak Raysaş Holding bünyesinde..