National Geographic izle

National Geographic izle, bir tür belgesel televizyonu kanalı olan National Geographic HD yayını canlı izleyebilirsiniz. İlk olarak 1888 tarihinde Amerika topraklarında dergi olarak kurulan National Geographic, bilim dünyasında en büyük adımı atan yayın gruplarından bir tanesidir.

Teknoloji ile gelişerek televizyon kanalı olarak National Geographic ilk defa 1997 tarihlerinde kurulmuştur. Kurulduğundan bu güne kadar insanlara araştırma, eğitim ve koruma ilkelerini öğreterek gelişmiştir. Çeşitli belgeseller ile birçok insanın gitmediği ve bilmediği yerlere giderek insanlığa bilgi vermeyi amaçlayan National Geographic belgesel, televizyon kanalları arasında en çok izlenen belgesel kanalı diyebiliriz. Kaliteli yayın sunan National Geographic, işinde profesyonel bir şekilde ilk olarak Türkiye’de 2001 tarihinde Türkçe dergi hizmetine başlamıştır. Şuan ise dünya etrafında National Geographic 164 farklı ülkede ve 27 farklı dilde 300 milyon insanın üstünde takipçisi ile yayın hizmeti vermektedir.

National Geographic İzle

Belgesel denildiği zaman akla gelen National Geographic HD izle, merkezi Washington Amerika’dır. National Geographic kanalının %75’i The Walt Disney şirketine aittir. Çeşitli yayın programları ile yayın akışını dolu tutan National Geographic, 7 gün 24 saat bilgi, araştırma ve insanlara belgeseller ile öğretmeyi amaçlamaktadır. Belgesel ve araştırma meraklıları National Geographic kanalını tercih ederken, 2001 tarihinde Türkiye’de açılan National Geographic, şuana kadar en fazla dergi satan şirket olduğunu da söyleyelim. 1910 tarihinden bu yana hiçbir şekilde kapak resimlerinde sarı çerçeveyi çıkarmayan National Geographic canlı, belgeselleri birçok televizyon kanallarına çok daha fazla ilgi görmektedir.

National Geographic Nerede İzlenir?

Şifresiz bir şekilde izleyebileceğiniz National Geographic kanalını çok rahat bir şekilde uydudan izleyebilirsiniz. Digitürk 184 ve 181. Kanal, D Smart 64. Kanal, Teledünya 189 ve 2. Kanal, Kablo TV ve Tivibu 103 ve 302. Kanal üzerinden HD kalitesi ile National Geographic kanalını izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..