Nat Geo People HD izle

Nat Geo People HD, National Geographic kanalının ve şirketin bünyesi altında olan, sadece insan bilimi ve insan hayatları üzerinde canlı belgesel sunan televizyon kanalıdır.

İlk olarak AdventureOne adı ile 1999 tarihinde açılan Nat Geo People HD, şuan ki adını 2014 tarihinde almıştır. İnsanların günlük hayatlarında yaptıkları, yankı ve etki uyandıran etkileyici deneyim ve duygusal yolculukları sunan, yenilikçi ve güçlü anlatımı ile insanların geçmişten günümüze olan yaşamlarını anlatmaktadır. Nat Geo People HD araştırmayı seven, öğrenmeyi seven, bilgiye aç ve insan yaşamının etkileyici dünyasını merak edenler için özel bir belgesel kanalıdır. Gerçek toplumun duygusal ve eğlenceli olduklarını anlatan hikâye tarzında sürükleyici belgesel tadında yayın yapan Nat Geo People HD 2000 tarihinde Cine+ Digital kurmuştur. Türkiye’ye ise 2002 tarihinde gelse de platform kapanınca Türkiye’de de kapanmıştır.

Nat Geo People HD İzle

Her ne kadar 2002 tarihinde yayın kapanma olayı yaşansa da 2008 tarihinde Tivibu aracılığı ile Nat Geo People yayın akışı kanalı Türkiye’de tekrar açılmıştır. Türkiye, Filipin, Kazakistan, Singapur, Güney Kore, Tayland, Afrika, Avustralya, Hindistan, Endonezya, İsrail, İtalya ve Papua Yeni Gine gibi onlarca ülkede yayın yapan Nat Geo People HD, görüntü kalitesi yüksek bir şekilde yayın yapmaktadır. Onlarca farklı dillerde hizmet veren Nat Geo People HD, birçok programları ile izleyenleri yeni maceralara sürüklüyor, etkileyici hikâye anlatımı ile şaşırtmaya devam ediyor.

Nat Geo People HD Nerede İzlenir?

Dünyanın her yerinden rahatlıkla istediğiniz dilden izleyebileceğiniz Nat Geo People HD kanalı, ister uydudan, isterseniz de internetten izleyebilirsiniz. Türkiye’de, Tivibu, TURKSAT 4A, Digitürk ve Kablo TV üzerinden rahatlıkla şifresiz bir şekilde Nat Geo People HD kanalını takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..