Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, 1998 tarihinde kurulmuş eski, tecrübeli ve kaliteli canlı radyo dinleme istasyonlarından bir tanesidir. İlk olarak Raysaş Holding bünyesinde kurulan Mydonose FM, 2010 yılına kadar bu firma altında hizmetine devam etmiştir.

İstanbul merkezli olan Mydonose FM, 106.3 frekansı ile müzikler yayınlamaktaydı. Müzik olarak genelde dans ve elektronik müzikler sunan Mydonose FM, Türkiye’de en çok dinlenilen radyo istasyonlarından bir tanesiydi. 2010 tarihinde Karnaval Media Grup şirketine satılana kadar. Şirket devir aldıktan sonra radyo istasyonu kapanan Mydonose FM Radyo, sadece internet üzerinden radyo yayınlarına devam edeceğini bildirerek frekansları kapatarak yalnızca internetten yayıncılığa devam etmektedir. Eskisi kadar çok dinleyici kitleye sahip olmasa da, Mydonose FM radyosunu ve klasikliğini tercih edenler hala bulunmaktadır.

Mydonose FM Dinle

Müzik seven herkes radyo istasyonlarını takip ederek istedikleri her an müzik dinleyebilmektedir. Mydonose FM dinle canlı müzik konusunda özellikle hareketli olan müzik çeşitlerini sunmaktadır. Bu sayede uzun yolda uykunuz gelmeyecek, arkadaş ortamında dans ve elektronik müzikleri sayesinde eğlencenize eğlence katabileceksiniz. Genel olarak yabancı en çok dinlenilen ve beğenilen şarkıları sunan Mydonose FM, hareketli müzikleri sayesinde yerinizde duramayacaksınız. Her anınızda hareketli ve enerjik müzik istiyorsanız o zaman Mydonose FM tam size göre diyebiliriz.

Mydonose FM Nerede Dinlenilir?

1998 tarihinden bu yana radyo hizmeti veren Mydonose dinle, 2010 tarihinden bu yana ise radyo yayınlarını yalnızca internet üzerinden vermektedir. Teknoloji ve internetin gelişmesi ile beraber Mydonose FM, bu gelişimi kullanarak sadece kendi resmi sitelerinden ve mobil uygulamalardan radyo yayını yapmaktadır. Müzik konusunda geniş kapsamlı olup nitelikli bir şekilde popüler hit şarkıları çalmaktadır. Eskiye nazaran geniş kitlesi olmasa da, hala sevilen radyo istasyonlarından bir tanesidir.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

A Spor Radyo Dinle

A Spor TV ile ortak yayın yapan A Spor Radyo dinle, geniş kapsamlı spor haberlerini sunan kaliteli bir canlı radyo ..

S Sport izle

S Sport izle, S Sport HD yayın akışı 2017 tarihinde Saran Holding tarafından Spor Smart kanalını alması ile kurulmuş canlı ve..

Lig Radyo Dinle

Futbolseverlerin sıkça takip ettiği, geniş kapsamlı olup niteliği olan Lig Radyo FM, dinleyicilerine özel lig spor yayını sunmaktadır. Lig Radyo,..

Alem FM Dinle

Alem FM dinle, Cümle Alem Burada sloganı ile 1994 yılının başlarında kurulmuş ulusal canlı yayın veren bir radyo kanalıdır. İstanbul..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, canlı spor dinleme konusunda birçok kişiyi aydınlatırken, her an yanınızda olan bir kanaldır. Kapsamlı olmasının yanı sıra..

Süper FM Dinle

Süper FM dinle, geniş kapsamlı kaliteli ve köklü bir canlı radyo dinleme istasyonudur. Karnaval Media Grubun açtığı radyo istasyonlarından biri..