Lig Radyo Dinle

Futbolseverlerin sıkça takip ettiği, geniş kapsamlı olup niteliği olan Lig Radyo FM, dinleyicilerine özel lig spor yayını sunmaktadır. Lig Radyo, İstanbul merkezli canlı radyo dinleme kanalıdır.

Türk Medya tarafından kurulan ve bağlı olan Lig Radyo, Marmara Bölgesinde yayın yapmaktadır. Ayrıca Türksat 2A frekansı ile uydudan da dinlenilmektedir. 2006 tarihinden bu yana hizmet veren Lig Radyo FM dinle, milyonlarca dinleyicisine Türkiye liginin canlı yayın akışını da sunmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye’de bulunan radyolarda en fazla kitleye sahip bölgesel radyo kanalıdır. İlk kez 2007 ve 2009 arası 2 sezon boyunca Türkiye’nin birinci ligi olan Süper Lig’in resmi radyo yayıncılığını yapmıştır.

Lig Radyo Dinle

Araba ile seyahat eden ve özellikle İstanbul trafiğinde takılmış kişiler, uzun yolculukta ya da seyahat halindeyken spor haberlerini takip etmek için Lig Radyo kanalını tercih etmektedir. Canlı maçları Lig Radyo canlı dinlerken spikerleri ile takip eden birçok dinleyici, dinamik yayın sayesinde sıkılmadan dinleyebilmektedir. Özellikle futbol ve Türkiye ligleri hakkında spor haberleri yapan Lig Radyo, tarafsız, dinamik ve doğru radyoculuk yapmaktadır. Kaliteli yayın akışı sayesinde özellikle birçok kişi yollardayken maçları canlı dinlemek için Lig Radyo kanalını tercih etmektedir. Bazı radyo kanallarının aksine Lig Radyo tarafsız olduğu için ayrıca saygın bir radyo kanalıdır.

Lig Radyo Frekansı

Türkiye’de en çok dinlenilen spor radyo kanallarından bir tanesi olan Lig Radyo frekansları, Marmara Bölgesi’nde hizmet verdiği için tek bir frekansı bulunmaktadır. Başka illerde bulunmadığından dolayı Marmara Bölgesi içerisinde bulunan bütün şehirlerden 92.3 radyo frekansı ile Lig Radyo kanalını ve kaliteli spor haberlerini takip edebilirsiniz. Lig Radyo program akışı tamamen futbol başta olmak üzere spor olurken, canlı bir şekilde maçların yayınlarını da radyo kanalından paylaşmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

A Spor Radyo Dinle

A Spor TV ile ortak yayın yapan A Spor Radyo dinle, geniş kapsamlı spor haberlerini sunan kaliteli bir canlı radyo ..

S Sport izle

S Sport izle, S Sport HD yayın akışı 2017 tarihinde Saran Holding tarafından Spor Smart kanalını alması ile kurulmuş canlı ve..

Alem FM Dinle

Alem FM dinle, Cümle Alem Burada sloganı ile 1994 yılının başlarında kurulmuş ulusal canlı yayın veren bir radyo kanalıdır. İstanbul..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, canlı spor dinleme konusunda birçok kişiyi aydınlatırken, her an yanınızda olan bir kanaldır. Kapsamlı olmasının yanı sıra..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, 1998 tarihinde kurulmuş eski, tecrübeli ve kaliteli canlı radyo dinleme istasyonlarından bir tanesidir. İlk olarak Raysaş Holding bünyesinde..

Süper FM Dinle

Süper FM dinle, geniş kapsamlı kaliteli ve köklü bir canlı radyo dinleme istasyonudur. Karnaval Media Grubun açtığı radyo istasyonlarından biri..