Kral Pop Radyo Dinle

Müzik dünyasının vazgeçilmez radyo istasyonlarından bir tanesi olan Kral Pop dinle, 2011 tarihinde kurulmuştur. Doğuş Yayın Grubunun kurduğu Kral Pop canlı radyo yayını, Türkiye’de yayın yapan en çok kitleye sahip müzik radyolarından birisidir.

Günün her anında müzik paylaşan Kral Pop, uzun yolda, seyahat halinde, trafikte, efkârlıyken, yalnızken ve arkadaş ortamında istediğiniz yerde dinleyebileceğiniz bir radyodur. Hit Türkçe şarkıların adresi olan Kral Pop canlı dinle, en çok dinlenilen ve beğenilen bütün Türkçe şarkıları paylaşmaktadır. Dinleyiciler ile canlı yayın programları da yapan Kral Pop, istek parçalar, sorular ve sohbetler yaparak dinleyicilerin beğenisini kazanmış nadir kaliteli radyo istasyonlarından bir tanesidir.

Kral Pop Dinle

Radyo denilince akla ilk olarak müzik dinlemek geliyorsa, Kral Pop radyosu da aklan gelenler arasındadır. Arabeskten rap müziklerine, slow müziklerden hareketlilere kadar birçok müziğin paylaşıldığı müziğin adresi haline geldiği Kral Pop Radyo dinle, Top 20 listesi ayrıca beğenilmektedir. Türkiye’de sıkça dinlenilen Kral Pop radyosu, en sevilen şarkılarını internetten, mobil cihazlardan ya da mobil uyumlu uygulamalardan rahatlıkla takip edebilirsiniz. Şehirlere göre frekansı farklı olan Kral Pop, yayın program akışında neredeyse gününü her dakikasında müzik var diyebiliriz. Müzik ruhun gıdası olduğundan dolayı, ruhumuza nasıl gıda verileceğini en iyi Kral Pop radyo istasyonu biliyor diyebiliriz.

Kral Pop Frekansları

Türkiye’de yayın yapan Kral Pop canlı yayın radyosunu isterseniz yurtdışında internet üzerinden de takip edebilirsiniz. İnternet adresi ve mobil uygulamaları haricinde radyo ile takip etmek isteyen Kral Pop canlı dinlemeyi severler, şehirlere göre frekansları ayarlamak zorundadırlar. Ankara 102.4, Antalya 90.2, Diyarbakır, Kocaeli, İstanbul, Samsun ve Bursa 92.0, Aydın 104.5, İzmir, Sivas ve Tekirdağ 96.2, Kıbrıs 106.9 şeklinde radyo frekansları bulunmaktadır. Daha detaylı ve diğer şehirlerin frekanslarını görebilmek için internetten görebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Sonraki konu »

Diğer Haberler

A Spor Radyo Dinle

A Spor TV ile ortak yayın yapan A Spor Radyo dinle, geniş kapsamlı spor haberlerini sunan kaliteli bir canlı radyo ..

S Sport izle

S Sport izle, S Sport HD yayın akışı 2017 tarihinde Saran Holding tarafından Spor Smart kanalını alması ile kurulmuş canlı ve..

Lig Radyo Dinle

Futbolseverlerin sıkça takip ettiği, geniş kapsamlı olup niteliği olan Lig Radyo FM, dinleyicilerine özel lig spor yayını sunmaktadır. Lig Radyo,..

Alem FM Dinle

Alem FM dinle, Cümle Alem Burada sloganı ile 1994 yılının başlarında kurulmuş ulusal canlı yayın veren bir radyo kanalıdır. İstanbul..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, canlı spor dinleme konusunda birçok kişiyi aydınlatırken, her an yanınızda olan bir kanaldır. Kapsamlı olmasının yanı sıra..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, 1998 tarihinde kurulmuş eski, tecrübeli ve kaliteli canlı radyo dinleme istasyonlarından bir tanesidir. İlk olarak Raysaş Holding bünyesinde..