Kanal D HD izle

Kanal D HD izle, HD kalitede, kesintiz ve donmadan canlı yayını izleyebileceğiniz televizyon kanaldır. Kanal D Doğuş Yayın Grubu tarafından 1993 tarihinde kurulmuş, Doğan Holding tarafından 1994 tarihinde satın alınmış ve 2018’e kadar Doğan Holding yönetiminde ilerlemiş bir televizyon kanalıdır.

2018 yılında ise Demirören Holding tarafından alınmış ve yönetimi sırasında ise ilk kez HD yayın kalitesine geçiş yapmıştır. Türkiye’nin ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD, Türkiye’nin en çok izlenen televizyon kanallarından bir tanesidir. Bünyesinde 84 yerli dizi ve 13 yabancı dizi ile yayın yapmış Kanal D HD, kalitesini tüm Türkiye bilmektedir. Bütün Türkiye’de yayın yapan Kanal D HD, ayrıca yurtdışında da resmi internet sitesi ve uydu yayınlarından yayın yapmaktadır.

Kanal D HD İzle

Haber ağırlıklı olarak açılan Kanal D canlı izle, şimdilerde ise haberin yanı sıra dizi, sinema, magazin, yarışma programları, yaşam ve aktüel programları gibi çeşitli yayınlar yapmaktadır. Merkezi İstanbul Bağcılar olan Kanal D HD, D’li gibi sevmek ruhumuzda var sloganı ile yayın yapmaktadır. Özellikle çocuk ve yarışma programları yıllardır severek izlenilmektedir. Efsaneleşen Çarkıfelek ve Beyaz Show programı da Kanal D HD yayını kanalında yer almaktadır. Ünlü isimlerin bulunduğu Kanal D HD kanalında yüksek görüntü kalitesinin yanı sıra canlı yayın programları da sıkça takip edilmektedir. Özellikle talk show olan Beyaz Show programı, Kanal D kurulduğundan beri yayın hayatı devam etmektedir.

Kanal D HD Nerede İzlenir?

Gençlerin özellikle Beyaz Show programı sayesinde takip ettiği Kanal D kesintisiz HD kanalı, internet dahil birçok yerden şifresiz bir şekilde takip edilebilmektedir. TURKSAT 4A, D Smart, Digitürk, Tivibu, Turkcell TV+ ve Kablo TV aracılığı ile Kanal D HD kanalını izleyebilirsiniz. İnternetten ise bilgisayar ve mobil cihaz uygulamaları ile takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..