History izle

History HD izle, tarih ağırlıklı özel bir canlı belgesel izleyebileceğiniz HD yayını bulunan televizyon kanalıdır. Tarih kanalı olan History HD, 1995 tarihinde A ve E Televizyon Networks şirketi tarafından kurulmuştur.

Merkezi Amerika New York olan History HD, coğrafya ve tarih üzerine kurulu özel ve kaliteli bir belgesel kanalıdır. HD kalitede yüksek çözünürlüklü yayın yapan History HD, bilmediğiniz birçok özel tarihi bilgileri burada bulmanızı ve öğrenmenizi sağlamaktadır. The History Channel eski adı ile başlayan History HD, zaman geçtikçe hem logosunu hem de şimdi ki adı olacak şekilde değiştirmiştir. Türkiye’ye 2002 tarihinde gelmiş ve ilk olarak Digitürk tarafından yayınlanmış olan History HD, özellikle tarihi sevenler için birebir belgesel kanalıdır.

History HD İzle

Henüz yeni bir belgesel kanalı olsa da birçok ülkede farklı dillerde belgesel yayını yapmaktadır. Roma’nın kanlı zamanlarından, İngiltere’nin asil zamanlarına kadar geçmişten günümüze bütün tarihi konuları işleyen History HD, harika hikâye anlatımı ile izleyenleri ekran başına kilitlemektedir. Eskiden belirli saatlerde yayın yapan History HD, şimdi ise her gün 24 saat kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. History canlı izleme belgesel kanalı, kültür ve tarih öğrenebileceğiniz, kendinizi bu konuda geliştirebileceğiniz, okumayı sevmiyorum deyip izlemeyi sevenlerin severek takip ettiği kanaldır.

History HD Nerede İzlenir?

Geçmişe nazaran artık teknoloji ve internet epey ilerlemiş, bu konuda yayın yapan televizyonların yerlerini ise bilgisayar ve mobil cihazlar almıştır. History HD canlı izle kanalı da aynı şekilde televizyonların yanı sıra resmi internet üzerinden ya da internetten yayın yapan kanallardan rahatlıkla bilgisayar ya da mobil cihazlardan izlenebilmektedir. Bunun haricinde televizyondan History HD kanalını takip etmek isteyenler Digitürk, Tivibu ve Astro gibi yayınlardan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Tarihi seviyorsanız History HD kanalı tam size göre diyebiliriz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..