GS TV HD izle

GS TV izle, Galatasaray Spor Kulübünün resmi HD canlı yayın veren bir televizyon spor kanalıdır. Galatasaray taraftarlarına özel olarak 2006 tarihinde Doğan Grubu ile yapılan anlaşma içerisinde kurulmuştur.

2009 tarihinde anlaşma bozularak GS TV yayını sadece Galatasaray Spor Kulübüne ait olarak devam etmektedir. GS Radyo ile GS TV kanalı ortak olarak eş zamanlı yayın yapmaktadır. Türkiye’de yayın yapan GS TV, sadece Türkçe dili ile internet üzerinden tüm dünyadan izlenilebilmektedir.

GS TV HD izle kanalı, Galatasaray Spor Kulübün hakkında detaylı bilgiler, güncel spor haberleri, transfer haberleri, sporcular ve antrenmanlarına kadar geniş bir şekilde yayın sağlamaktadır. Bu sayede Galatasaray taraftarları takımları hakkında geniş ve detaylı bilgileri GS TV kanalı sayesinde öğrenmektedir.

GS TV İzle

Merkezi İstanbul olan GS TV kanalı, Galatasaray taraftarlarına özel olarak Florya tesislerinden 7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde yayın yapmaktadır. 2011 tarihinden itibaren şifresiz bir şekilde yayın yapan GS TV, 2015 tarihinde ise GS Radyo ile eş zamanlı yayın yapmaya karar vermiştir. Galatasaray Spor Kulübünün bulunduğu tüm spor branşlarında haber yapan GS TV, futbol, basketbol, voleybol, kürek, su topu ve daha birçok kategoride yayın yapmaktadır. Galatasaray taraftarlarına özel olarak dolu yayın akışı ile GS TV canlı izle, güncel Galatasaray haberlerinin yanı sıra özet maç görüntüleri, transfer haberleri, canlı yayın programları gibi birçok konuda kaliteli yayın yapmaktadır.

GS TV Nerede İzlenir?

Onlarca canlı yayın programlarında Galatasaray’a dair bilgilerin yanı sıra global futbol dahi sunan GS TV HD yayını, çok rahat bir şekilde şifresiz izlenebilmektedir. İsterseniz TURKSAT 4A, Digitürk ve Eutelsat yayınları ile izleyebilirsiniz. İsterseniz de internet üzerinden bilgisayar ve mobil cihazlar ile Youtube gibi platformlardan GS TV kanalını takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..