Fox TV izle

Fox TV HD izle, 2007 tarihinde kurulmuş News Corporation kanalının Türkiye’de HD canlı yayın akışı hizmeti veren televizyon kanalıdır. 2018 Fox TV frekans bilgileri bulunmaktadır.

Aslen 1993 tarihinde İhlas Holding tarafından kurulan TGRT, 2007 tarihinde yayın haklarını tamamen Fox TV HD vermesi sebebi ile değişmiştir. Ancak News Corporation Fox TV HD kanalını satmış ve 21st Century Fox şirketinden sonra The Walt Disney şirketi satın almıştır. Şuan ki sahibi ise Rupert Murdoch adlı kişidir. Fox TV HD kanalı, 2012 tarihinde ise HD yayın kalitesine geçerek yüksek çözünürlük kalitesi sunmuştur. Fox TV HD, talk show, haber bülteni, canlı yayın programları, komedi, dizi ve sinema filmleri gibi geniş kapsamlı ve kaliteli yayın hizmet vermektedir.

Fox TV HD İzle

Türkiye’de en çok izlenen televizyon kanalları arasında olan Fox TV HD yayını, özellikle sunduğu yerli dizi filmleri ve diğer programları ile rağbet görmektedir. Özellikle Tolgshow adlı show içerisinde yıllardır Tolga Çevik’i izleyen izleyiciler, Fox TV HD kanalını bu yüzden tercih ettiğini söylesek yanlış olmaz. Aynı şekilde 4N1K adlı yeni yerli dizi de Fox TV HD kanalının reytingini yükseltmektedir. Bu gibi güzel programlar ve kaliteli diziler sunan Fox TV canlı izle, yüksek kaliteli görüntü hizmeti sayesinde izleyicilerinin keyiflerine keyif katmaktadır. Yayın akışı dolu olan Fox TV HD, resmi internet sitesinde yayın programlarını sunmaktadır.

Fox TV HD Nerede İzlenir?

Cumartesi gecesi özellikle birçok kişinin takip ettiği Fox TV frekans ayarlarını yaparak HD kanalı, hemen hemen her yerden izlenilmektedir. Kablo TV, TURKSAT 4A, Digitürk, Tivibu, Turkcell TV+ ve daha birçok yayınlardan Fox TV HD kanalını takip edebilirsiniz. Ayrıca internetten Fox TV HD kanalının resmi internet sitesine bilgisayar ya da mobil cihazlar ile bağlanarak da izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..