FB TV izle

FB TV izle, Fenerbahçe Spor Kulübü bünyesi altında kurulmuş resmi HD kalitede yayın akışı bulunan televizyon spor kanalıdır. FB TV HD kanalından maç özetleri, maç yorumları ve canlı maçları izleyebilirsiniz.

2003 tarihinde ilk kez test yayınına geçen FB TV HD, normal yayına 2004 tarihinde geçmiştir. HD görüntü kalitesine ise 2016 tarihinde geçmiştir. FB TV HD yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip yayın kalitesi ile Fenerbahçe taraftarlarına özel olarak sunmuştur. Fenerbahçe kulübünün resmi kanalı olan FB TV HD, Türkiye’nin ilk spor kulübü televizyon kanalıdır diyebiliriz. FB radyo ile eş zamanlı yayın sunan FB TV HD, Fenerbahçe hakkında bütün haberleri ve bilgileri Fenerbahçe taraftarlarına 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde yayınlamaktadır.

FB TV HD İzle

Fenerbahçe taraftarları için kurulan FB TV HD kesintisiz, taraftarlara özel olarak Fenerbahçe Spor Kulübünün yaptığı ve yapacağı transfer haberlerinin yanı sıra takım içerisinde uyuma kadar canlı bir şekilde yayınlamaktadır. Sadece futbol değil, basketbol ve voleybol dâhil Fenerbahçe bulunduğu tüm spor kategorilerinde haberleri FB TV HD kanalında görebilirsiniz. FB TV HD yayın izle kanalı ilk olarak Doğan Holding ile başlamış ve daha sonra kendi yayınını yaparak Fenerbahçe taraftarlarına en iyi şekilde yayın hizmeti sunmaktadır. Genel merkezi İstanbul olan FB TV HD, Fenerbahçe Spor Kulübünün özet müsabakalarını, sporcularını, antrenörlerini, antrenmanlarını taraftarların ilgisine sunmaktadır.

FB TV HD Nerede İzlenir?

Fenerbahçe taraftarlarının takımları hakkında bilgileri öğrendiği FB TV canlı izleme kanalında sadece spor haberleri değil, tematik dışında eğlenceli bir kanala dönüştürerek tamamen renkli bir yayın akışı sunmaktadır. Dolu ve aralıksız bir şekilde yayın yapan FB TV HD, TURKSAT 4A, Digitürk, D Smart, Kablo TV ve Tivibu üzerinden izlenilmektedir. Televizyon dışında ise internet üzerinden resmi FB TV HD adresine girdiğinizde bilgisayar ve mobilden de kanalı izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..