Eurosport 1 HD izle

Merkezi Fransa olan Eurosport 1 HD izle kanalı, uydu ve kablolu Türkçe yayın yayın yapan canlı televizyon spor kanalıdır. Ayrıca Eurosport 1 HD kanalı uluslararası bir spor kanalıdır.

Onlarca ülkede yayın yapan Eurosport 1 HD, 21 farklı lisanda hizmet vermektedir. Eurosport 1 HD kanalı 1989 tarihinde Fransa’da TF1 Grup tarafınca kurulmuş ve 2008 yılına kadar adı Eurosport 1 olarak devam etmiştir. 2008 yılına gelindiğinde görüntü kalitesini iyileştiren Eurosport, kanalın adını Eurosport 1 HD yaparak yüksek kalitede görüntü hizmeti vermeye başlamıştır. Spor hakkında güncel bütün haber ve bilgileri Eurosport 1 HD kanalından istediğiniz zaman izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Eurosport 1 HD İzle

Dünya liglerini sunan Eurosport 1 HD şifresiz olan maçları sunmaktadır. Bunun yanı sıra haftanın gollerinden güncel spor haberlerine kadar 7 gün 24 saat yayın yapmaktadır. Yayın akışı dolu olup nitelikli ve çok kapsamlı yayın hizmeti sunan Eurosport 1 HD, dünyada bulunan tüm sporları izlemenize fırsat vermektedir. Canlı yayın, özet görüntüler, spor programları, şampiyonalar ve spor festivalleri gibi birçok yayın hizmeti sunmaktadır. Olimpiyat oyunlarını dahi canlı bir şekilde yayınlayan Eurosport 1 HD yayın kanalı, yüksek çözünürlüklü yayın hizmeti sunan bir spor kanalıdır. Eurosport 1 HD, spor kategorilerinde motor, araba, F1 yarışlarının yanı sıra buz hokeyi, kış parkı, futbol, basketbol, voleybol, körling, binicilik, golf, su sporları, okçuluk, dövüş kulüpleri ve daha onlarca kategorilerde yayın yapmaktadır.

Eurosport 1 HD Nerede İzlenir?

Şifresiz ve şifreli bir şekilde izleyebileceğiniz Eurosport 1 canlı izle HD kanalını isterseniz Tivibu 71. Ve 389. Kanaldan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bunun dışında mobil ve bilgisayardan internet üzerinden Eurosport 1 HD kanalını rahatlıkla istediğiniz her yerde izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

FB TV izle

FB TV izle, Fenerbahçe Spor Kulübü bünyesi altında kurulmuş resmi HD kalitede yayın akışı bulunan televizyon spor kanalıdır. FB TV..

GS TV HD izle

GS TV izle, Galatasaray Spor Kulübünün resmi HD canlı yayın veren bir televizyon spor kanalıdır. Galatasaray taraftarlarına özel olarak 2006..

A Spor izle

A Spor izle, spor hakkında güncel haberler ve transferlerin yanı sıra Türkiye Kupası, İtalya Futbol Ligi ve İngiltere Futbol Liginin..

Bein Sports 4 izle

Bein Sports 4 izle, Bein Sports kanalının sonuncusu olan bedava ve şifrez canlı yayın izleyebileceğiniz spor kanalı 4K HD kalitede..

Sports TV izle

Sports TV izle, 2010 tarihinde Sportsnet Grup tarafından kurulan kanal üzerinden HD maç yayınlarını ve canlı maçları izleyebileceğiniz spor kanalıdır...

Eurosport 2 HD izle

Eurosport 2 izle, Eurosport Türkçe kanalının ikinci bir spor kanalıdır. Ancak Eurosport 2 HD kanalı 2005 tarihinde kurulmuştur. Eurosport 1..