DMAX HD izle

DMAX HD kanalı Discovery Communications tarafından Türkiye’de 2018 tarihinde kesintisiz HD ve canlı yayın hayatına başlamıştır. NTV Spor yerine erkeklere yönelik yayın hizmeti sunan DMAX HD, eğlence, yaşam tarzı ve daha birçok erkekler için yayın hizmeti sunan bir televizyon kanalıdır.

Discovery Communications firmasının TLC kanalından sonra Türkiye’de bulunan ikinci kaliteli şifresiz kanallarından bir tanesidir. DMAX HD kanalının tam adı Discovery Max şeklindedir. HD kelimesi ise 1080p ve üzeri şeklinde yüksek görüntü çözünürlük kalitesi sunmasından dolayıdır. DMAX kanalı ile DMAX HD kesintisiz yayın kanalı ortak kanallar olduğundan dolayı eş zamanlı yayın sunmaktadır. Merkezi İstanbul olan DMAX HD kanalın yayın alanı ise KKTC, Azerbaycan ve Türkiye’dir.

DMAX HD İzle

Benim kanalım, benim alanım sloganı ile hizmet eden DMAX HD canlı kanalı, belgesel ağırlıklı olup erkeklere özel olarak vahşi doğayı ve hayatta kalmayı öğretmektedir. İzledikçe doğaya çıkıp baş başa kalmak isteyeceğiniz ve doğa çıkmadan size birçok şey öğreten DMAX HD kanalda bulunan ünlü isimler sayesinde bilginizi geliştirebileceksiniz. Adrenalin ve doğayı seviyorsanız, DMAX HD yayın akışında kanalı tam size göre diyebiliriz. Ağır bir şekilde doğada hayatta kalmayı, nasıl hayatta kalınır, neler yapılabilir, teknolojik aletler olmadan doğada nasıl yaşanılır gibi birçok soruya cevabı DMAX HD kanalında bulabilirsiniz. Özellikle Ed Stafford ve Bear Grylls tarafından sunulan programlar TLC kanalında çok tutulunca DMAX HD kanalında da Türkiye’de yayın yapmakta ve izleyicilere sunulmaktadır.

DMAX HD Nerede İzlenir?

DMAX izle HD kanalını izlemek ve yeni şeyler keşfetmek istiyorsanız TURKSAT 4A 12.015 H 27.500 5/6 frekansı ile izleyebilirsiniz. Bunun dışında D Smart 46. Kanal, Digitürk 49. Kanal, Kablolu TV’den 47. Ve 931. Kanal, Tivibu 62. Kanal ve Turkcell Tv+ 39. Kanallardan rahatlıkla DMAX HD kanalını izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..