Discovery Science izle

Discovery Science HD izle, adından da anlayacağınız üzere evrenin işleyişi gibi bilim üzerine HD ve canlı yayın veren belgesel televizyon kanalıdır. Amerika’da Maryland eyaletinde merkezi bulunan Discovery Science HD, Discovery Channel kanallarından bir tanesidir.

1996 tarihinde kurulan Discovery Science HD, Türkiye’ye ise 2009 tarihinde gelmiştir. Bilim ağırlıklı öğretici bilgi sunan Discovery Science HD, uzay, bilim ve teknoloji ağırlıklı bir belgesel kanalıdır. Bilim her yerdedir sloganı ile yayın hizmeti sunan Discovery Science HD, onlarca ülkede birçok farklı dilde kaliteli yayın hizmet vermektedir. Science Channel adı ile Avrupa’da yayın yapan Discovery Science HD yayın akışı, 1080p ve üzeri şeklinde yüksek çözünürlükte kaliteli yayın yapmaktadır.

Discovery Science HD İzle

Bilim, uzay, galaksi, teknoloji ve bu tarz bilgileri öğrenmeyi, okumayı ve belgesel tadında izlemeyi sevenlerin kanalı olan Discovery Science HD, çok özel bilgiler ile izleyicilerine bilgiler vermektedir. Merak uyandırıcı olan uzay ve bilimin derinliklerine inen Discovery Science canlı yayın, hikâye anlatımı ile en iyi şekilde anlatarak, izleyicilerin anlayacağı şekilde görseller ile şekillendirerek anlatmaktadır. Bilim ve uzay meraklısı kişilerin en çok izlediği belgesel kanalı olan Discovery Science HD, onlarca programlar sunarak 7 gün 24 saat kesintisiz yayın hizmeti yapmaktadır.

Discovery Science HD Nerede İzlenir?

Onlarca ülkede rahatlıkla izleyebileceğiniz belgesel kanalı olan Discovery Science HD, internetten ve televizyonlardan rahatlıkla izlenebilmektedir. Türkiye’de Digitürk, Tivibu, D Smart, Kablo TV ve Filbox yayınları aracılığı ile rahatlıkla Discovery Science izle kanalını izleyebilirsiniz. Bunun haricinde ise internetin olduğu her yerden bilgisayar, notebook ya da mobil cihazlar ile kolay bir şekilde Discovery Science HD kanalını resmi sitesinden ya da televizyon yayınları yapan şirketlerin resmi adreslerinden izleyebilirsiniz. Discovery Science HD ayrıcalığı sayesinde bilim, uzay ve teknoloji hakkında bilgiler edineceksiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..