Beyaz TV izle

Beyaz TV HD kanalı, Türkiye’nin ulusal televizyon kanalıdır. Spor yorumları, müzik, siyaset, otomobil ve HD yayın akışında canlı maç özetleri yayınlayan spor kanalıdır.

Osman Gökçek tarafından 2010 tarihinde kurulmuştur. Genel merkezi Ankara olan Beyaz TV HD, Türkiye’nin bir diğer ulusal televizyon kanalıdır. Her kategoriden yayın yapan Beyaz TV HD, eğlenceden müziğe, haberden spora, siyasetten sağlığa, dinden otomobile, yemekten tartışma programlarına, dizi filmlerden magazine kadar onlarca farklı kategorilerde yayın sağlamaktadır.

İzleyicilerine 2014 tarihinde HD yayın sunan Beyaz TV HD, görüntü çözünürlüğü 1080p ve üzeri şeklinde olup, nitelik ve çok kapsamlı yayın yapmaktadır. Beyaz TV HD kanalını Türkiye’de bütün şehirlerde şifresiz bir şekilde rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Beyaz TV HD İzle

Geniş kapsamlı olup yayın akışı dolu olan Beyaz TV izle HD, 7 gün 24 saat aralıksız yayın yapmaktadır. İzleyicilerine çocuk, magazin, sağlık, ekonomi, siyaset, eğlence, spor, güncel haberler, tartışma programları, canlı yayınlar, müzik, dizi ve sinema filmleri, aktüel, din, belgesel, otomobil, gezi, yemek ve yaşam gibi zengin bir şekilde yayın yapmaktadır. Beyaz TV HD kanalının eski adı ise Ses TV şeklindeydi. Yayın formatı ile beraber ismi tamamen değiştirilip daha renkli ve eğlenceli hale gelen Beyaz TV HD yayın akışı, izleyenlere ayrıca keyif vermektedir. Bunun yanı sıra Beyaz TV HD kanalında hafta içleri Ferda Yıldırım, hafta sonları ise Elçin Açık Özcan ana haber bültenleri sunmaktadır.

Beyaz TV HD Nerede İzlenir?

Beyaz TV canlı izleyebileceğiniz HD kanalı tamamen şifresiz bir yayın olduğu için rahatlıkla hemen her yerden izleyebilirsiniz. Resmi internet sitesinden Beyaz TV HD kanalının canlı yayın akışını takip edebilir ve yayın akış programlarına göz atabilirsiniz. Bunun haricinde Tivibu, Digitürk, TURKSAT 4A, D Smart, Filbox ve Kablo TV aracılığı ile Beyaz TV HD kanalını izleyebilir ve eğlenceli programlarını takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..