Bein iz HD izle

Bein iz HD izle, Katarlı şirket olan Bein Medya grubuna ait olan HD kalitede 4K canlı yayın akışı sunan ken hikayeleri, gidiş dönüş ve limonata gibi programları bulunan bedava televizyon kanalıdır.

İlk olarak 2006 tarihinde Çukurova Holding tarafından kurulan ve IZ TV olarak adlandırılan Bein iz HD, 2015 tarihinde Bein Medya Grubu tarafından satın alınınca adı şimdi ki adı ile değişmiştir. Diğer Bein yayınlarının aksine Bein iz HD kanalı tamamen gezi ve belgesel televizyon kanalıdır. Her gün kesinti olmadan aralıksız 24 saat belgesel ve gezi yayınlayan Bein iz bedava, gezi, yaşam, tarih, kültür, doğa, macera, yemek, sağlık ve çocuk gibi yayınlar sunmaktadır. Bein iz HD kanalının yayın yönetmeni ise Coşkun Aral adlı kişidir.

Bein iz HD İzle

Henüz Türkiye’de yeni olmasına rağmen birçok kişinin beğenisini kazanan Bein iz Hd canlı izle kanalı, geziden yemeğe, sağlıktan kültüre, doğadan tarihe, çocuktan yaşama kadar macera dolu belgesel yayını yapmaktadır. Türkiye’de ilk defa bilgi veren, belgesel tarzı kanal Bein iz HD kanalına aittir. Türk halkı yeniliklere aç olsa da tembellikten dolayı sadece okumak yerine izlemeyi tercih etmekteyiz. Bunu fırsat bilen Bein Medya Grubu, Bein iz HD adlı kanalı oluşturarak Türk halkına en güzel belgeselleri sunmakta ve farklı bilgiler öğrenmelerini sağlamaktadır. Hiçbir şekilde sıkılmadan izleyebileceğiniz renkli belgesel dünyasını Bein iz HD 4K yayın akışını kanalında izleyebileceksiniz.

Bein iz HD Nerede İzlenir?

Birçok belgesel kanallarının aksine özel ve önemli bilgiler ile belgesel sunan Bein iz HD, internet ve televizyonlardan rahatlıkla izlenebilmektedir. Türkiye’de Bein iz HD kanalını izlemek için Tivibu, Digitürk, TURKSAT 4A ve EUTELSAT 7A üzerinden izleyebilirsiniz. 2011 tarihinde şifresiz olarak yayınlansa da daha sonra şifreli olarak yayın yapmaktadır. Tek yapmanız gereken Bein üyelik paketi alarak Bein iz HD kanalından yararlanmak olacaktır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..