Bein Box Office 3 izle

Bein Box Office 3 izle, Bein Box Office kanallarının üçüncüsü yani sonuncusu olan kanaldan HD kalitede sinema filmlerini canlı izleyebileceğiniz televizyon kanalıdır.

Eskiden 5 kanal olan izle ve öde konseptli kanallarını 3’e indirerek geniş kapsamlı ve nitelikli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Görüntü kalitesi yüksek sunan Bein Box Office 3 HD, Katarlı eğlence şirketi olan Bein Media Grup tarafınca yönetilmektedir. Dünyanın her yerinden takip edebileceğiniz Bein Box Office 3 HD sayesinde sinemaya yeni gelen filmleri ister alt yazılı olarak izleyebilirsiniz. İsterseniz de dublajlı ya da alt yazısı bir şekilde ana dillerinde de izleyebilirsiniz. İzleyicilere çeşitli fırsatlar sunan Bein Box Office 3 HD, izle ve öde konsepti içerisinde yer alan bir televizyon kanalıdır.

Bein Box Office 3 HD İzle

Sinemaya çıkmış yeni ve güzel filmleri takip etmek için her ne kadar bazen sinemaya gitmek zor olsa da Bein Box Office 3 canlı izle bu ayrıcalığı bizlere sunmaktadır. Sinemaya gitmeye vakit bulamayanlar, futbol liglerini takip etmek isteyenlere özel olarak Bein Box Office 3 HD, yüksek görüntü kalitesi ile beraber evinizde sinema keyfini yaşayabilmenizi sağlamaktadır. Türkçe ve İngilizce dillerinde yayın yapan Bein Box Office 3 HD, uydu yayını olarak 203. Kanalda yer almaktadır. ADSL ve IPTV yayınlarında ise aynı şekilde 203. Kanalda bulunmaktadır.

Bein Box Office 3 HD Nerede İzlenir?

Sinema keyfini evinizde TV’lerinizde izlerken, ayrıca seyahat halindeyken mobil cihazlarınızdan da takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bilgisayardan da izleyebileceğiniz Bein Box Office 3 HD yayın izle, internetli her ortamda izlenebilmektedir. İzle ve öde olan Digiturk’un yeni adı olan Bein, Bein Box Office 3 HD kanalı ile şifreli yayınları ve sinema filmlerini ücretli bir şekilde sunmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

Powertürk TV izle

Merkezi İstanbul olan Powertürk TV HD kaliltede canlı izleyerek en sevdiğiniz Türkçe, yabancı, pop ve rock müziklerinden en popülerlerini ve..

a2 izle

a2 izle, canlı HD yayın veren kanal ATV kanalının ikinci kanalıdır. Turkuaz Media Group tarafından 2016 tarihinde kurulan a2 HD,..

ATV HD

Ulusal televizyon kanalı olan ATV izle, Türkiye’de en çok izlenilen canlı televizyon kanallarından bir tanesidir. Metin Ergin tarafından yönetilen ATV..

Fox TV izle

Fox TV HD izle, 2007 tarihinde kurulmuş News Corporation kanalının Türkiye’de HD canlı yayın akışı hizmeti veren televizyon kanalıdır. 2018..

Kanal D HD izle

Kanal D HD izle, HD kalitede, kesintiz ve donmadan canlı yayını izleyebileceğiniz televizyon kanaldır. Kanal D Doğuş Yayın Grubu tarafından..

History izle

History HD izle, tarih ağırlıklı özel bir canlı belgesel izleyebileceğiniz HD yayını bulunan televizyon kanalıdır. Tarih kanalı olan History HD,..