Bein Box Office 1 izle

İzle ve öde kavramı ile yaklaşan Bein Box Office 1 izle, dünyada meşhur olan ve en çok izlenen sinema filmlerinden şifreli spor müsabakalarına kadar yayın yapan televizyon kanalıdır.

İlk olarak Çukurova Holding tarafından 1999 tarihinde kurulan Bein, 2013 yılında TMSF tarafından 2 yıl yönetildikten sonra Bein Media Grup tarafından 2015 tarihinde satın alınmıştır. Katarlı Nasır El Halifi tarafından kurulan Bein, bünyesinde dünya sinemaları, yetişkin kanalları, spor kanalları ve daha birçok şifreli ve ücretli olan yayınlar bulunmaktadır. Bein Box Office 1 HD kanalı da Bein yayın kuruluşunun kanalı olup, sadece ücretli izleme seçeneği barındırmaktadır. HD olmasından maksat ise, görüntü kalitesi 1080p üzerinde kaliteli hizmet sunmaktadır. 1999 tarihinden bu yana izle ve öde konsepti değişmemiştir.

Bein Box Office 1 HD İzle

3 farklı kanaldan oluşan Bein Box Office 1 HD yayını, izlemek istediğiniz dünyaca ünlü filmleri istediğiniz zaman ödeyerek izleyebilirsiniz. Bir nevi sinemayı evinize getirmiş gibi olacak ve sinema ücreti ödeyerek filmleri izleyebileceksiniz. Ev rahatlığı ile sinema keyfini yaşayabileceğiniz Bein Box Office 1 HD ayrıcalığı için Bein üyeliğinizin olması ya da olmaması önemli değildir. Sadece izlemek istediğiniz film ya da spor müsabakalarını tercih ederek ödeyebilir ya da aylık paketler halinde ödemeler yaparak eğlencenizi katlayabilirsiniz. Bein Box Office 1 HD avantajlarından yararlanarak sinemada bulunan filmleri sinemaya gitmeye gerek kalmadan evinizden izleyebilirsiniz.

Bein Box Office 1 HD Nerede İzlenir?

Sinemaya gitmeden vizyon filmlerini izlemek istiyorsanız Bein Box Office 1 canlı HD ayrıcalığından yararlanarak üyelik paketi alabilir ya da izle ve öde konsepti sayesinde seçtiğiniz filmleri izlemek için ödeme yapabilirsiniz. İnternetten, mobilden ya da TV’den rahatlıkla Bein Box Office 1 HD izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

Powertürk TV izle

Merkezi İstanbul olan Powertürk TV HD kaliltede canlı izleyerek en sevdiğiniz Türkçe, yabancı, pop ve rock müziklerinden en popülerlerini ve..

a2 izle

a2 izle, canlı HD yayın veren kanal ATV kanalının ikinci kanalıdır. Turkuaz Media Group tarafından 2016 tarihinde kurulan a2 HD,..

ATV HD

Ulusal televizyon kanalı olan ATV izle, Türkiye’de en çok izlenilen canlı televizyon kanallarından bir tanesidir. Metin Ergin tarafından yönetilen ATV..

Fox TV izle

Fox TV HD izle, 2007 tarihinde kurulmuş News Corporation kanalının Türkiye’de HD canlı yayın akışı hizmeti veren televizyon kanalıdır. 2018..

Kanal D HD izle

Kanal D HD izle, HD kalitede, kesintiz ve donmadan canlı yayını izleyebileceğiniz televizyon kanaldır. Kanal D Doğuş Yayın Grubu tarafından..

History izle

History HD izle, tarih ağırlıklı özel bir canlı belgesel izleyebileceğiniz HD yayını bulunan televizyon kanalıdır. Tarih kanalı olan History HD,..