ATV HD

Ulusal televizyon kanalı olan ATV izle, Türkiye’de en çok izlenilen canlı televizyon kanallarından bir tanesidir. Metin Ergin tarafından yönetilen ATV HD, bütün Türkiye’de yayın yapan geniş kapsamlı ve nitelikli bir televizyon kanalıdır.

ATV HD kanalı 1992 tarihinde kurulmuş ve test yayınına girmiştir. 1993 tarihinde ise normal yayın yapmaya başlamıştır. Tam adı Aktüel Televizyon olan ATV HD, ilk olarak Medya Holding tarafından kurulmuş daha sonra birçok şirket tarafından alınarak en son Turkuaz Media Group şirketine kalmıştır. 2011 tarihinde ATV HD yayını geçen ATV, ayrıca ATV HD ile ortak yayın yapmaktadır. Türkiye dâhil Amerika, KKTC, Azerbaycan ve Avrupa Birliği ülkelerinde yayın alanı bulunmaktadır. Merkezi ise İstanbul Beşiktaş’tadır.

ATV HD İzle

Dizi ve güncel haberleri takip edebileceğiniz ATV canlı izle, geniş kapsamlı, nitelikli ve dolu yayın akışı bulunmaktadır. Türkiye Kupası maçlarını dahi izleyebileceğiniz ATV HD kanalında, onlarca canlı yayın programları, yarışmalar, diziler ve filmler yayınlanmaktadır. Sıkılmadan takip edebileceğiniz ATV HD kanalında diziler ve haberler en çok takip edilenler arasındadır. Özellikle yarışma programları da büyük heyecanlı takip edilirken, ulusal kanal olan ATV HD yüksek görüntü çözünürlüğü ile hizmet vermektedir. Yaz boyu eğlencenin adresi olan ATV HD, birçok slogan değiştirse de, en son olarak “Yine bir sezon, yine bu sezon ATV seyredeceksiniz” şeklinde yayın yapmaktadır.

ATV HD Nerede İzlenir?

Türkiye’nin en çok takip ettiği televizyon kanallarından bir tanesi olan ATV HD frekans, isterseniz internet üzerinden, isterseniz de TV frekanslarından takip edebilirsiniz. Şifresiz bir şekilde izleyebileceğiniz ATV HD kanalını bilgisayar ve mobil cihazlardan da izleyebilirsiniz. Bunun dışında TURKSAT 4A, D Smart, Digitürk, Kablo TV, Tivibu, Turkcell TV+ ve daha birçok yerden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..