Alem FM Dinle

Alem FM dinle, Cümle Alem Burada sloganı ile 1994 yılının başlarında kurulmuş ulusal canlı yayın veren bir radyo kanalıdır. İstanbul merkezli olup Marmara Bölgesi’nde 89.3 frekansı ile geniş kapsamlı radyo yayını yapmaktadır.

Tüm Türkiye’ye yayın yapan Alem FM, Türkiye’nin ilk özel radyo istasyonlarından bir tanesidir. 2002 tarihinden 2012 tarihine kadar birçok ödül kazanan Alem FM, dinleyicilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Canlı yayın programlarından güncel haberlere, hava durumlarından sevilen müziklere kadar geniş bir yelpazesi bulunmaktadır. Yıllardır keyifli ve eşsiz radyo yayını yapan Alem FM, Türkçe pop ağırlıklı şarkıları ile dinleyenlere eğlenceli müzikler sunmaktadır. Kaliteli yayınlar sunan Alem FM, dinleyicilerine 7 gün 24 saat yayın hizmeti veren nadir radyo istasyonlarından bir tanesidir.

Alem FM Dinle

Kaliteli radyo istasyonu olan Alem FM canlı yayın radyosunda siyaset, ekonomi, spor, magazin, sanat ve müzik gibi geniş kapsamlı kategoriler dinleyebilirsiniz. Her ne kadar radyo istasyonu Türkiye sınırları içerisinde olsa da, internet üzerinden dünyanın her yerinden Alem FM radyosunu takip edebilirsiniz. Özellikle dinleyiciler ile sohbet yapan canlı yayın programları sunan Alem FM, dinleyicilerine yayına bağlanma ve istek parça gibi haklarda vermektedir. Ayrıca Alem FM canlı dinlerken, Adem Metan, Bülent Baygül, Alemin En İyisi, Kafa Açan Uzman, Eko Matrak ve daha birçok programlar barındırmaktadır.

Alem FM Nerede Dinlenilir?

Radyo dinlemek eskisi kadar zor değildir. Aksine teknoloji sayesinde hemen her yerde, farklı cihazlar ile dinlememiz mümkün. Teknoloji ile bütünleşen Alem FM, dinleyicilerine istedikleri her yerden radyoyu dinleme fırsatı vermektedir. İsterseniz internet üzerinden dünyanın her yerinden Alem FM radyosunu takip edebilirsiniz. İsterseniz mobil uygulama ile aynı şekilde takip edebilirsiniz. İsterseniz de aracınızla giderken 89.3 frekansı ile Alem FM radyosunu dilediğiniz gibi takip edebilir ve dinleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..