a2 izle

a2 izle, canlı HD yayın veren kanal ATV kanalının ikinci kanalıdır. Turkuaz Media Group tarafından 2016 tarihinde kurulan a2 HD, test yayınından sonra 2017 tarihinde ise HD olarak yayın hayatına başlamıştır.

Eğlence, dizi ve sporun buluştuğu a2 HD kanalı, sadece Türkiye’de yayın yapmaktadır. ATV kanalı tek başına yayın yaptığı zaman dizi, film ve spor sıkışıklığından dolayı önce A Spor ve daha sonra a2 HD kanalı kurularak bu sıkışıklığın önüne geçilmiştir. Bu sayede yayın akışı ne kadar dolu olsa da trafik olmadan izleyiciler rahat bir şekilde a2 HD canlı izle kanalını izleyerek dizi, eğlence programları, sinema filmleri ve sporu takip edebilmektedir.

a2 HD İzle

Yüksek reytinglere sahip dizileri barındıran ATV kanalı, dizileri ayrıca a2 HD yayın veren kanalında da sunmaktadır. Yayın sıkışıklığına önlem olması için kurduğu a2 HD kanalda ayrıca geceleri dizilerin tekrarları bulunmaktadır. a2 HD kanalı aralıksız bir şekilde 7 gün 24 saat yayın hizmeti vermektedir. Spor müsabakalarının özetlerini de izleyebileceğiniz a2 HD kanalında, ayrıca canlı yayın programları ve eğlence programları ile keyifli vakitler geçirmenizi sağlamaktadır. Güncel dizilerin tekrarlarını özellikle gece saatlerinde sunan a2 HD, yüksek görüntü çözünürlüğü ile 1080p ve üzeri şeklinde daha kaliteli yayın hizmeti sunmaktadır.

a2 HD Nerede İzlenir?

Teknoloji ve internetin gelişmesi sebebi ile birçok televizyon kanallarını internetten de izleyebilmekteyiz. Bunlardan bir tanesi de a2 HD kanalıdır. TURSAT, Kablo TV ve Tivibu üzerinden de izleyebileceğiniz a2 HD kanalı, resmi internet sitesi üzerinden de yayın hizmeti vermektedir. Bu sayede sadece televizyonlardan değil, ayrıca bilgisayarlardan ve internetli mobil cihazlardan da takip edebilirsiniz. Bu sayede internetli her yerden a2 HD frekans kanalını rahatlıkla izleyebilir ve yayın akışlarını görebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..