A Spor Radyo Dinle

A Spor TV ile ortak yayın yapan A Spor Radyo dinle, geniş kapsamlı spor haberlerini sunan kaliteli bir canlı radyo  dinleme kanalıdır. Henüz yeni radyo yayını yapmaya başlayan A Spor Radyo, 2016 tarihinde kurulmuştur.

Turkuaz Medya Grubu altında hizmetini sürdüren radyo kanalı, sporun keyif ve heyecanı şeklinde de slogana sahiptir. A Spor Radyo Canlı yayın akışı ile maçları sunan A Spor Radyo, 7 gün 24 saat güncel spor haberlerini dinleyicilere sunmaktadır. A Spor TV ile yayın akışı aynı olan A Spor Radyo, özellikle yolda olanlara özel olarak spordan kopmamaları için spor dallarında olan güncel haberleri tarafsız bir şekilde sunmaktadır.

A Spor Radyo Dinle

Yayın akışı dolu olan A Spor Radyo, dinleyicilerine günün her saati spor haberlerini sunmaktadır. Türkiye süper lig maçlarını ise canlı bir şekilde sunan A Spor Radyo, kaliteli yayını ile kesintisiz ve sorunsuz maçları dinlemeniz için hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra transfer haberleri, takımların son durumu ve bu tarz daha birçok güncel spor haberlerini sunmaktadır. İlk başlarda İstanbul merkezli olarak dinleyebildiğimiz A Spor Radyo, artık tüm Türkiye’den rahatlıkla dinleyebilmekteyiz.

A Spor Radyo Nerede Dinlenir?

Dinamik ekibi ile radyoculuk yapan A Spor Radyo canlı dinle, İstanbul merkezli olarak başladığı radyo yayın programı, ilk zamanlara özel olarak sadece 92.9 frekansı olan Marmara Bölgesi’nde dinlemek mümkündü. Şimdi ise tüm Türkiye’den isterseniz mobil cihazlarınızdan, isterseniz de aracınızda yolculuk ederken radyonuzdan rahatlıkla dinleyebilirsiniz. A Spor Radyo frekansları olarak İstanbul dışında Ankara için 95.0, Antalya için 105.3, Eskişehir için 96.2, İzmir için 101.0, Trabzon için 92.2, Kütahya için 87.9 şeklinde birçok şehirde bu frekanslar ile A Spor Radyo kanalına radyonuzla rahatlıkla bağlanabilir ve dinleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

Spor Maç Sonuçları

Spor maç sonuçları dendiğinde akla yalnızca bir tane spor dalı gelmez. Bunun yanında birçok spor dalı karşılaşması düşünülebilir. Spor Maç..

Canlı TV İzle

Canlı TV izlemeyi seven ve anı anına haberdar olmayı uman kişiler, doğru adresten yayın almaya özen göstermeliler. Maçlar canlı izle..

Canlı Maç İzle

Canlı maç izlemenin büyük avantajları vardır. bütün spor dallarının hepsini  spor maç tv kanalından rahatlıkla bedava izleyebilirsiniz. Her şeyden önce..

Canlı Futbol Maçı İzle

Canlı futbol maçı izlemeyi seven ve bunun için günün büyük bölümünü harcamayı tercih eden kişiler gerçek bir adreste, doğru yayında..